Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 136 kiló vagyok.

135 kilóval mentem szülni, 129 kg voltam utána. Nem híztam nagyon a terhesség alatt.

Viszont a szoptatás. Ezt 2 hónap alatt szedtem magamra.

Pedig oda figyelek azért arra, hogy mit eszem, nem nassolok. Reggeli-ebéd - vacsora. Hozzá teszem nem diétazom. Neki álltam de érezhetően csökkent a tej mennyisége.

Viszont ez így nem állapot. Nem akarok többet hízni, le akarok fogyni.

A pajzsmirigyemmel, inzulinommal minden rendben.

Már nagyon fontolora vettem, hogy abba hagyom a szoptatást. Vagy hízok és szoptatok, vagy le tudok fogyni de akkor elapad a tejem.


2020. jan. 10. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben beszélnék szakemberekkel. Szoptatási tanácsadó, dietetikus, stb. A mozgás is sokat segíthet, vmi speciális torna vagy edzés. A kérdés az te mit akarsz igazán és mennyit tudsz/akarsz megtenni érte.
2020. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt csak Te döntheted el. De ahogy az első javasolta, érdemes lenne szakemberrel beszélni.

Biztos nem könnyű, mert fontos a baba is, meg akkora súlynál már neked se egészséges tovább hízni.

A helyedben igyekeznék odafigyelni a kajálásra, de a szoptatás se hagynám abba.

Miket eszel? Mennyit? Mikor?

2020. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A face3van egy csoport:Szoptatási tanácsadás-kérdezz felelek. Nagyon jó csoport sok hozzáértővel. Érdemes lenne ott segítséget kérned
2020. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!