Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan oldható meg? Elég...

Hogyan oldható meg? Elég kevés a tejem, a babám pótlásra (anyatej, lefejt tej, tápszer) szorul, és szopizni sem szeret sajnos. Emiatt úgy érzem, a lakáshoz vagyunk kötve.

Figyelt kérdés
A szopi nem elég neki, és a többi dolgot hűtőben kell tárolni, majd melegíteni. Félek kimozdulni, nem szeretném, ha éhes lenne. Ja,és egyelőre a pótlást pohárból kaoja, hátha még megjön a tjrcsi. Egy hónaposak vagyunk.
2008. nov. 19. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is hasonló volt a helyzetem egy ideig. Nálunk az vált be, hogy vittem egy kis babavizet magammal mindig, és abból kapott ha sírt. Ha tudod, hogy készültök valahová, akkor az anyatejet vedd ki a hűtőből 1 órával előtte (ugyanis én úgy tudom, hogy 22-23 fokon, 4-5 óráig is jó marad), így kicsit melegebb lesz, nem romlik még meg se, de a bab is ihatja, nálunk ez is bejött, sőt ez mai napig csinálom, ha orvoshoz kell menjünk, én így viszem neki, és eddig még semmi baja nem lett tőle. Harmadrészt ajánlom, hogy ha van lehetőség vegyetek termoszt, direkt van ilyen a babakaják számára. Ebbe ha előre melegítesz vizet, beleteszed, melegen tartja. Külön viszel tápszert, és ha kell, összeöntöd a kettőt, és kész is a pótlás. :) Remélem tudtam segíteni

Üdv

2008. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen. Nagyon tetszenek a tanácsaid!
2008. nov. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!