Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt valaki akinek véres volt...

Volt valaki akinek véres volt az előteje?

Figyelt kérdés
2 napja született a gyerekem, még nem jött meg rendesen a tej, de az előtej véres és ezért nem engednek szoptatni. Magából a mellbimbóból jön így, nincs rajta seb. Esetleg elmúlhat mikor lesz elég tej?
2020. jan. 18. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem volt, de szó szerint mindent elolvastam a témában,a mikor vártam a babám és én úgy tudom, hogy ha vérzik is, akkor is szabad szoptatni. Nem értem, miért nem engednek szoptatni???
2020. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk sem engedtek egy kismamát emiatt szoptatni. Ne a vért eméssze az újszülött!
2020. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Mi az, hogy nem engednek?? Kiveszik a gyereket a kezedből, vagy mi? Ha igen, akkor sürgősen húzd meg a határokat. NYUGODTAN szoptathatsz, nem lesz semmi baja a gyereknek, ellenben ha hallgatsz rájuk, már most elcseszik neked a szoptatást.
2020. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább a mellbimbód lett sebes, és attól véres? Egyébként nyugodtan lehet így is szoptatni, nem okoz gondot egyáltalán. Ha nagyon bizonytalan vagy, keress fel egy laktációs tanácsadót / IBCLC-t :)
2020. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!