Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baba véres széklete miatt aba...

Baba véres széklete miatt aba kellett hagynia valakinek a szoptatást?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

ha baktérium, vagy vírus, pont az anyatejben lenne az ellenanyag is..

ha végbélnyílásrepedés, vagy egyéb(pl véres mellbimbó miatti véres tápanyag)stb..

szerintem semmi nem indokolja a szoptatás abbahagyását, csak ha az anya gyógyszert szedne

2016. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 5 hetes kora óta volt véres széklete, most 5 hónapos és szoptatom. Nálunk valószínű a tejfehérje allergia. Nekem kell diétáznom, de a szopi marad. Az összes orvos ezen a véleményen volt, akivel beszéltünk.
2016. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Mennyire volt véres? Minden széklet az volt?
2016. szept. 5. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az összes széklete véres volt. Valamelyikben csak egy kis csík volt, de volt nyálkás is. Nálunk szóba jöhetett: végbélrepedés, tejfehérje allergia, bélbetüremkedés, campylobacter fertőzés, K-vitamin hiány, rota vírus. Amikor 5 hetes korában kórházba kerültünk, orvosi utasításra diétázni kezdtem már ott, de nem múlt el 6 hét után sem (annyi idő, mire kiürül a szervezetből). Egy idő után magamtól elkezdtem tojásra is diétázni, mert sok baba, aki a tejfehérjére allergiás, a tojásfehérjére is az. Így már 5 hete tiszta a széklete.
2016. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!