Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos anyatejes baba...

5 hónapos anyatejes baba hányszor kakil egy nap?

Figyelt kérdés
Az Én babám kb 3napja szinte minden éves után kakil.Ez kb 4-5 kakis pelust jelent.Ez még normálisnak mondható?Esetleg a fogzástól lehet?

2020. jan. 19. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, mennyit eszik.

Pontosan én sem tudom, mennyit eszik a babám, csak azt, hogy jól gyarapszik, úgyhogy eleget. 3-3,5 hónapos koráig majdnem minden pelusban volt kaki, sokszor evés után fél óra se telt el, és már rotyogott is :)

Ő is 5 hónapos, és már "csak" napi 2-3 kakis pelus van. 5x eszik egy nap.

2020. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mennyit eszik.A gyarapodása eddig nagyon jó volt.Eddog 2 naponta vagy naponta max kétszer kakilt.Azert furcsálom.
2020. jan. 19. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyedi. Az én babám 4 és fél hónap. Van hogy 1 nap kimarad de olyan is előfordult hogy 3 volt 1 nap.
2020. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az anyatejjel táplált csecsemőknél egyénenként változó, hogy naponta hányszor ürítenek székletet. Attól is függ, mennyi tápanyagot hasznosízanak l. Egyes babák csak 3-4 naponta, míg másik naponta többször is. Hányszor eszik naponta, és mennyit? Az anyatejen kívül kao mást is? Milyen a széklete színe és formája?
2020. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!