Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elso babam szerdan szuletett,...

Elso babam szerdan szuletett, pentek ota szoptatok, de elviselhetetlenul fajnak a mellbimboim. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Biztos jol kapja be a baba, megerositette a tanacsado a korhazban. Nincs szervi elvaltozasa se a kisfiamnak, se nekem. Akkor miert faj? Volt, hogy sirtam kozbe, annyira rossz
2020. jan. 20. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Én 3x csináltam végig, de az első gyereknél volt a legfájdalmasabb. Megedződik a melled, utána nem fog fájni, de kell neki 2 hét. Legalábbis nekem kb addig fájt. Próbáld kibírni, tényleg el fog múlni. Kitartást, gratulálok a picihez.
2020. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés. 1-2 hét alatt múlt el nekem is. Főleg akkor fájt brutálisan mikor mellre tettem és rákapott full erőből, a könnyem csorgott. De! Elmúlik.

Kitartást neked!

2020. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Bimbóvédőt ajánlom.

Lehet jól kapja be ,viszont még nem teljesen jó a technikája. Ez elfog múlni,de addig is nagy segítség

2020. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tanácsolom a bimbovedot. Összeszorított fogakkal, de csináld! Én is sírtam, utáltam mikor az etetés jött annyira fájt. De jó hír hogy elmúlik, nekem kb 1 hét volt, de addig nem szabad feladni és más eszközhöz nyúlni
2020. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne add fel! El fog múlni. Most még fáj, de 1-2 hét és nem fog :)


Par hónap múlva boldog leszel, hogy van egy anyatejes babód

5 hónapos a lányom, már semmit nem érzek ha szopizik :)

2020. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónapig fájt :( az elején kisebbesedett majd mire meggyógyult újra :/ én is sírtam a fájdalomtól. Ahogy begyógyult nem vettem fel melltartót aztán rá kellett jönnöm hogy muszáj leszek felvenni onnantól kezdve 3 nap és nem volt érzékeny. Kitartást!
2020. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a megnyugtato valaszokat!
2020. jan. 20. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szilikon bimbóvédőt nem ajánlom, nehéz nagyon elhagyni és akkor az a nagy szenvedés. Az elején nekem is úgy fájt hogy sírtam..két hét kb addig kenegesd lansinohnak van bimbó védő krémje, hogy legalább ne sebesedjen ki
2020. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 khniki ***** válasza:
100%
Háát, nekem a 3. Hónapra múlt el a fájdalom eszékenység...
2020. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szilikon vedovel egyszer probaltam, azzal neg jobban fajt. Kenegetem lanolinnal, igy mintha lenne egy kis javulas. Akkor meg varok turelemmel...
2020. jan. 21. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!