Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl kicsik a mellbimbóim...

Tóth Nikoletta00 kérdése:

Túl kicsik a mellbimbóim ezáltal csak védővel tudok szoptatni ez nagy gond?

Figyelt kérdés
Szoptatás,baba,mellbimbóvedő

2016. jún. 8. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Túl kicsi nem lehet,hiszen a bimbóudvar egy részét vagy az egészet bekapja a baba a bimbóval együtt.

Max túl nagy lehet,ami nem fér a baba szàjàba,vagy lapos, befelefordulò ezekhez jò az elején a bimbókiemelő,bimbóvédő.

A hasznàlata nem baj,biztos,hogy csak àtmeneti lesz,inkàbb ez,mint hogyne szoptasd vagy csak fejned kelljen.

2016. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha védővel tudsz rendesen és a picit sem zavarja nem gond, hiszen ezért van!
2016. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is nagyon kicsik voltak a mellbimbóim, szülés előtt szinte lapos. Az elején nehezen is ment, de pár hét alatt belejöttünk bimbóvédő nélkül. Mondjuk rendesen ki is sebesedtek, de az is elmúlt. Én amúgy nem is értem ezt a bimbóvédőzést, sokszor szerintem felesleges. A szülészeten a szobatársamnak kb 1 perc próbálgatás után azt mondta egy nővér, h kell a bimbóvédő, másnap egy másik azt mondta nem jó a méret vegyen másikat. Meg se tanították rendesen, hogy kell vele szoptatni ( nekem is amúgy csak egyik tudta normálisan). Szegény szobatársam a kórházban nem is nagyon próbálkozott, mert a baba is meg ő is csak szenvedtek, nem tudom azóta mi lett velük. A műanyag nélkül meg se próbálta.
2016. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 8. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 15 hos. Szuletese ota bimbovedovel szoptatom. Na es? Kit izgat. Eszik rendesen es kesz! A kutyat nem erdekli, hogy segedeszkozt hasznalok, mert anelkul nem megy. Amennyire undoritonak talaljak a nyilvanos szoptatast annyira semmi koze senkinek, hogy hogy csinalod. A gyereked jol lakik es boldog. Az a lenyeg, ha valaki beszol sz@rd le! Amugy meg nem kell a homlokodra irni!
2016. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!