Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt vehetek be...

Moon1234 kérdése:

Szoptatás alatt vehetek be Rubophent?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 hónapos kisfiú anyukája vagyok :) 1 órája 38,4 fokos lázam van és fáj a torkom is. A Védőnőm megmondom őszintén semmit nem segített... Kérdeztem hogy szedhetnék-e valamit de ő csak annyit mondott hogy szoptassam lázasan is de valahogy lekellene vinni a lázam át... A rubophent az egyik ismerősöm mondta hogy ő azt szedett és szoptatta a piciét. A válaszotokat előre is köszönöm 😊 egyenlőre a Kisfiam a fagyasztóból elővett lefejt tejem ez issza!

2020. jan. 20. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt azt szedtem, ha kellett és volt, hogy szoptatás alatt is szükség volt rá.
2020. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem bántja a babát?
2020. jan. 20. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:

"Termékenység, terhesség és szoptatás


Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer szedése előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.


Terhesség és szoptatás ideje alatt történő alkalmazása során a magzat, illetve az újszülött károsodásának lehetősége nem zárható ki teljesen. Ezért a terhesség első harmadában a készítmény csak kifejezett orvosi utasításra alkalmazható, a lehető legrövidebb ideig és lehetőleg egyszeri adagok bevételével. Szoptatós anyáknak történő adása egyedi orvosi megfontolást igényel."


Betegtájékoztató....

Csinálj magadnak hűtő fürdőt

2020. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer az van leírva, hogy orvosod egyedi mérlegelését igényli a döntés, akkor hívd fel a házorvosodat. Remélhetőleg tud telefonon is segíteni, és akkor legalább kompetens szakember mondja meg, mit tegyél.
2020. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most beszéltem a háziorvossal holnap tud csak fogadni
2020. jan. 20. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja... mondjuk 3 hónapos babával ott várni nem lesz élvezet. Én azt hittem, telefonon megmondja a tutit (ha ezt nem lehet, akkor megmondja, hogy helyette mit szedjél), aztán kalap-kabát.
2020. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak a hülyeségbe belevinni, de mikor én is így voltam nekem ezt ajánlotta a patikus. Szóval én ezt szedtem, de csak tenyleg indokolt esetben.
2020. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedheted. Ezt terhesség alatt is lehet szedni.
2020. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!