Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hűtőből elővett, felmelegített...

Hűtőből elővett, felmelegített anyatejet meddig lehet tárolni?

Figyelt kérdés
A kisasszony fogta magàt és visszaaludt, mire megmelegítettem. Nem akarom kidobn8, de félek, hogy megromlik, mire felkel magától.

2020. jan. 24. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az már nem lesz jó.
2020. jan. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom nem jó órákig, de 30 perc azért belefér? Kiborít, hogy nem szopizik eleget es nem gyarapodik rendesen, de ha lefejek tejet hogy szaporítsam, utána önthetem ki...így inkább nem fejek, hanem tápszer lesz, ha nem hajlandó együttműködni.
2020. jan. 24. 07:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert állandóan kezben van és nincs időm fejni, csak éjszaka. Aztán az esetek felében dobhatom ki, mert kiköpi, vagy visszaalszik, mire megmelegítem. :(
2020. jan. 24. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy kiborító, de hagyd visszaaludni, vagy a fagyasztóba tedd be a lefejt tejet. Beleöntheted a fürdővizébe is. Később sok bébikaját is lehet anyatejjel készíteni.
2020. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, pont a lényeget írtam rosszul. *Ne hagyd visszaaludni.
2020. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Nyugodtan hagyd aludni. A felmelegített tejet én egy negyed óra után már nem nagyon adnám oda.

Ha felébred ne melegítsd rögtön,várd meg,hogy szeretne-e még aludni. Így nem kell kiönteni

2020. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Azt már ne add oda neki.
2020. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!