Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt cigiző anyuka...

Szoptatás alatt cigiző anyuka gyermeke nőhet nagyon lassan a cigi miatt?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, ezt szeretném tisztázni. Viszont szomszédasszonyom kislánya nagyon-nagyon lassan nő, ami miatt folyamatosan panakaszkodik is. Végigcigizte a terhességét és most szoptatás alatt is szívja. Lehet emiatt? Nekem nincs gyerekem és szeretném neki mondani, hogy lehet ez van a háttérben, de nem akarok hülyeséget mondani neki. Ezért kérdezem itt az anyukáktól.
2020. febr. 9. 11:06
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Igen, nem vagyok se védőnő, se gyerekorvos, de jót akarok és ha mondhatom neki, akkor mondom. Nem nagy megerőltetés... Nem hiszem, hogy emiatt ki kell nevetni, nem mintha számítana.
2020. febr. 9. 11:51
 12/35 anonim ***** válasza:
33%
Itt nem te vagy degradálva, de szted mit fogsz te elérni? Megváltoztatod a gondolkodását amikor a csapból is a cigi ártalom folyik? Téged erdekelne ha a szomszédasszony ki akarna oktatni vmi miatt?
2020. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező csak feltett egy kérdést, mert vmi érdekli, ezért miért kell neki esni?


Szegény kislányt nagyon sajnálom, mi lesz vele később?

2020. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki a magadet. Szerintem ez gyerekveszelyeztetes. Nem normalis.
2020. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
26%

Nem a kérdezőnek estem, hanem ha valaki rendszeresen eljárt terhesgondozásra és ott ORVOSOK mondták neki(nyilván igen) hogy káros a dohányzás és leizélte ,akkor vajon ha a szomszéd, akinek se gyereke, se orvosi vizsgája de még csak nem is védőnő átmegy és azt mondja mi itt azt írtuk fúúúú,főőő akkor utána észbe kap? Fenéket.Arra se volt képes az a nő, hogy elolvassa ami papírt odaadott neki a védőnő a hozzátáplálásról,akkor majd idegenek és a szomszéd meggyőzi, hogy ne virslit adjon a gyereknek...

Szólni kell a védőnőnek az majd tudja mit csináljon.A szomszédasszony meg akár veszélybe is kerülhet ha az anyuka ilyen egyszerű vajon milyen lehet a férje? Ne vicceljetek már

2020. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
A nikotin hathat a tej mennyiségére is. Akár ez is lehet náluk a gond. Meg terhesség alatt okozhat kis születési súlyt.
2020. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást! Pedig csak a tényt írtam le, mint dohányos anya gyermeke....

4-es válaszoló voltam

2020. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idióta, buta, hülye pi@a van! Cigi? Kenyér? Virsli? Szívlapát a megoldás!
2020. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Ez amit itt a sok okos orvosnak.kiadó anyuka mond eggy nagy hüjeség.igaz alàirom h sok mindent befojàsol.de én is dohànyzom és a nagyobbik lányom most 120cm 6 évesen soha nem volt baj a fejlődésével ez miatt és szoptattam.szoval az undorító és a felelőtlen kifejezéseket lehet mellőni mert én is ismerek ojant aki nem cigiz inkàb gyerek melett kinn all az úton bocsi.😕😕
2020. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A cigaretta káros, ez nem orvosi túlkapás. Gondolkoztam, mit is írhatnék erre az utolsó kommentre, de csak annyit tudok, kár, hogy ilyen sok ostoba, buta pi@a szül gyereket. Mellesleg az olyan ly-vel írandó.
2020. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!