Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon pici a mellbimbóm és...

Nagyon pici a mellbimbóm és alig türemkedik ki néha. Ezt hogy tudnám megoldani, ha majd szoptatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babát várok és szeretném szoptatni majd őt. :) De nagyon pici a mellbimbóm, hideg vagy egyéb inger hatására is alig-alig türemkedik ki. Ezt meg lehet valahogy oldani majd? Mert attól félek így, hogy nem lesz mit a szájába vegyen... :(


2020. febr. 10. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
SZopásnál nem a mellbimóbt kell a gyereknek bekapnia, hanem a bimbóudvar nagy részét is. Ha csak a bimbót kapja be, az ugyan neked fáj, de a gyerek meg nem kap tejet közben.
2020. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem kérdezte a védőnő az elején, hogy nekem milyen, hogy kell-e bimbó kiemelő. Nem tudom mi az, nézz utána szerintem.
2020. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elso jol mondja, a baba nemcsak a bimbot kapja be. A vedonok nagyon ritkan tudnak szakszeru tanacsot adni. A bimbokiemelo befele fordulo bimbora van, de abbol is van millio fajta. Neked valszeg nem kell majd. Keress egy szoptatasi tanacsadot, akar mar szules elott es kerdezd meg ot, igy mar tudni fogod mit kell tenni.
2020. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis ilyen. Csak is bimbovedovel tudtam szoptatni sajnos.
2020. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam eddig szoptatási tanácsadóról. Köszönöm, megnézem! :)
2020. febr. 10. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy keress fel egy tanácsadót majd. Van Fb csoport is (szoptatás tanácsadás - kérdezz felelek valami hasonló nevű), ott segítenek egymásnak a szoptató anyukák és tanácsadók az adminok.

A fiam nagyon nehezen akarta hatékonyan a szájába venni a mellem, én eleinte Avent bimbó védővel tudtam csak szoptatni. Nem túl jó dolog, de amíg be nem állt a kérdés, addig ehhez nyúltam. De nem biztos hogy követendő példa.

2020. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd a baba megoldja

(nekem is ilyen volt, gond nélkül szopizott)

2020. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 khniki ***** válasza:
100%
Nekem is pici, a babámat ez semmiben nem akadályozta. :)
2020. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi volt

De nem ennyire

Szoptatással kijebb jött

Bimbókiemelőt érdemes használni màr a terhesség végén úgy emlékszem


Szoptatási tanácsadó tud segíteni

2020. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Legalább el fér majd a pici szájában.:)


Nekem nagy a bimbó, de nem tudta bekapni és vakumot képezni. Én is bimbó védőt használtam.

Kis súlyú babám volt, kB 3 hónapos korától tud már bimbovedo nélkül is szopizni


Egyebkent tényleg kérj segítséget batran, az elején nem szabad feladni a nehézséget mellett sem

2020. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!