Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha kevesebbet eszem az apasztj...

Ha kevesebbet eszem az apasztja a tejet? Ma keveset ettem, elfogyhatott ettől a tejem? Délután már szinte semmi nem volt este meg nulla.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igyál sok tejet,gyümölcslevet,és egyél rendesen.
2010. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Este mindig kevesebb van. A kaja nem befolyásolja, de a folyadék nagyon is.
2010. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inni sokkal fontosabb, mint enni ahozz, hogy legyen rendesen tejed.
2010. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sós kaja is apasztotta a tejemet. Nem lehet, hogy a szokásosnál sósabbat ettél? Igyál többet!
2010. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De!Ma sós perecet ettem,kettőt:-)tényleg.erre nem gondoltam.Mondjuk inni iszom rendesen..sőt!Hallottam,hogy a sok víz sem jó,de nagyon szomjas vagyok szinte egész nap.5litert biztos iszom..az is lehet baj?
2010. júl. 23. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még, hogy valakinek a sós perectől kevesebb lenne a teje (sós kajáktól sem), de bármi előfordulhat. :) Egyébként: ha kevesebbet eszel, kevesebb kalória jut a szervezetebe. A szoptatás napi +500 kalóriát igényel. Ilyenkor a szervezeted a tartalékaiból nyeri ki ezt a plusz kalóriát, ami azt jelenti, hogy ez jóval lassabban megy, mint amikor ott a plusz kalória készen, étel formájában.

Vagyis, mind az étkezés mind az ivás fontos, hogy legyen tejed. (minőségi kaja inkább természetesen, de ezen belül bármi, ami nem bántja a babát.)

2010. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen az hogy mennyit és mit eszel és iszol nagyban befolyásolja a tej mennyiségét. Ha én is keveset eszem, akkor kevesebb is a tejem. Igyál sol rostoslevet egyél sok rántásos levest és persze mint ami jó esik.
2010. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!