Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik tápszer a legjobb...

Melyik tápszer a legjobb pótláshoz?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a fiam és nincs elég tejem.mindig kérné cici után is.menstruálok és talán ezért is csökkenhetett a mennyiség.hívtam a gyerekorvost de azt mondta rám bízza h melyiket adom neki.szerintetek?tapasztalatok?
2010. júl. 24. 16:22
1 2
 11/14 xStefix ***** válasza:
44%

Utolsónak: Bocsánat a belekottyért, de szerintem se a tejmennyiségeddel van/volt gond. A baba nemcsak azért sírhat egész nap, mert éhes, sőt. Ha mindig csak a melleden nyugszik meg (akkor is, ha épp nem eszik belőle annyit), akkor valószínűtlen, hogy éhezne. A tápos elalvás sem feltétlenül az éhségét támasztja alá, hanem azt, hogy a tápszer sokkal jobban laktat és tömít, mint az anyatej (és pont nem ez a legjobb).

Szerintem sokkal valószínűbb, hogy ilyen nagy a szopás iránti igénye, ami egyáltalán nem baj. Nekik még az anyamell a legkellemesebb hely a világon. :)

2010. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Ezen én is gondolkodtam, de 5 hónapja kínlódok vele, 80 g-rokat eszik. Van egy két éves lányom is, szóval nagyon nehéz. A férjem döntötte el, hogy vegyünk tápszert, azóta könnyebb. De pl. ma még nem adtam neki, elég jól van tejem. De aludt vagy 2-szer 10 percet. És most meleg sincs. Szóval nem tudom mi a fene lehet vele.
2010. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok választ.azért nem mondott konkrétat a gyerekorvos mert ezt a baba dönti el h melyiket akarja megenni.szerencsére már az első bevált.most reggel és este tudok szoptatni,de jobb mint a semmi.egyébként üvegből etetem és nincs cumi zavar,ezen kívül cenrizek ki barackot vagy almát és annak a levét is fokozatosam adom neki.ezt viszont az orvos mondta.1,2 hét és már eheti is ezeket.még 1x köszönöm
2010. júl. 26. 20:23
 14/14 A kérdező kommentje:
azt akartam írni h centrizek azaz gyümölcs centrifuga...
2010. júl. 26. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!