Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel lehet helyettesíteni a...

Mivel lehet helyettesíteni a didit?

Figyelt kérdés

Másfél éves gyermekem napközben már nem kap, de altatásokkor még szoptatva alszik el. Mindig így volt, ezt szokta meg. Már kezd teher lenni nekem iszonyatosan. Mai napig ébred éjjel és cicin alszik vissza. Hogyan szoktassam le? Délutáni alvását se tudom babakocsiba se megoldani mert nem marad meg benne. Ringatni nem szeretném 12 kilosan, meg nem is tudnám. Hatalmas akarata és ereje van, volt hogy az egyik mellem már "szétharapta" és a fájdalom miatt nem adtam neki csak a másikat, akkor is sikítva üvöltött hogy a másikat nem kapja meg és olyankor tépi a haját, földhöz vágja magát stb stb. Nagyon félek a leszoktatástól hogy rajtunk kívül a szomszedok se fognak aludni, biztos hogy órákig üvölteni fog. Nincs semmi rongyija, neki a cici a mindene...

Nem is cumizott soha.

Fogalmam sincs mitévő legyek, de ha még egy hétig szoptatnom kell beleőrülök. Harapja és tépi. Nincs életem se így. Ti hogyan helyettesítettétek a cicit elalvasnal? Olvassak neki? Menjek el es apa altassa? Mit tegyek, nem hiszem hogy bírom órákig hallgatni a sírását. Nem beszél még egyébként egyáltalán, és azt senki se mondja hogy értessem meg vele hogy nem es ennyi. Hisztikorszakát éli, elég ha egy játék nem ugy all ahogy ő szeretné. Csak segítő válaszokat kérek, ki hogy oldotta meg egyik naprol a masikra akinek mellen aludt el a gyerek mindig

Köszönöm


2020. márc. 3. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 2 éves korában emiatt választottam el a lányom. Ő talán 2 hét haladékot kapott, hogy abbahagyja a harapást.

Nem hagyta abba, úgyhogy nem kapott többet.

Volt 2-3 este sírás, de ennyi. Kibírható volt.

Ő sem beszélt 3 éves koráig.

2020. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem adod oda neki. Igen, ordítani fog, majd abbahagyja. Én már ezt 1 évvel ezelőtt befejeztem volna, nem fogok szoptatni egy erőszakos nagy gyereket.
2020. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az jött be hogy apa altatta el! Kimentem a szobából addig. Annyi, hogy most csak a mi agyunkon alszik el és csak úgy ha apa simogatja. Ha én, akkor még beprobalkozik hátha kap..
2020. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!