Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan gyorsítsam meg a...

Hogyan gyorsítsam meg a szoptatást?

Figyelt kérdés
9 napos kislányom rendszeresen úgy szopizik, hogy elalszik a cicin, és csak úgy tudom felkelteni, ha berakom a kiságyba, persze rögtön jelzi hogy ô még nem lakott jól, mit képzelek én. Ilyenkor újra rárakom és jó nagyokat mohón kortyol, majd ismét eljátssza. Most 45 perce játsszuk ezt. Mit tanàcsoltok? Rohadt fárasztó... biztos nem komfort szopi mert ki szokta köpni... Próbálom a talpát vakargatni, ha az arcát simogatom akkor inkább mosolyogva bealszik... :)
2020. márc. 5. 00:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
69%
Alig egy hete született... bújjatok össze és élvezd ki minden percét.
2020. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
9%
Nyomkodd meg a lábfejét többször, ne csak vakargasd!
2020. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
én nagyon szívesen összebújok vele, csak kicsit kivesz az élvezetből a minden egyes mellretételnél a harc, mert mindig elfelejti, hogy a bimbóvédőből jön a tej... plusz a bimbóim is kivannak, nem kellemes amikor rácuppan és elkezdi tépni, jobb lenne egyben túllenni rajta
2020. márc. 5. 02:59
 4/40 anonim ***** válasza:
15%
Csipkedd meg az arcát vagy fogd be az orrát. Akkor felébred és szopizik újra.
2020. márc. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen játék.

Próbálj meg erősen szívni vmit egy fél órát. Nagyon fárasztó. Pihennke kell meg közben.

Pár hét alatt magától gyorsul.

A bimbó megszokja.

2020. márc. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Értem. Ez azért fura, mert mind a kórházban a csecsemősök, mind tegnap a gyerekorvos mondták, hogy a szopinak egyben kéne tartania max fél órát, és amikor kiköpi, akkor ott a vége. Ezért gondolom, hogy valamit rosszul csinálhatunk...
2020. márc. 5. 06:52
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden gyerek olvasta azt a könyvet, amiből a háziorvosok tanulnak.
2020. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nem értenek hozzá. A La Leche Liga oldalán tájékozódj vagy kérdezz szopt. tanácsadót.
2020. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindenki azt mondta, hogy az elején egy egy étkezés egy óráig eltarthat és ez normális.
2020. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is vannak olyan szopik főleg inkább az esti mikor tart vagy 2 órát mert be-be alszik közben én hagyom neki amíg jól esik ha ugy látom elaludt óvatosan meg próbálom ki venni a szájából de akkor újra elkezdi aztán mikor már tényleg nem kell neki szinte le ájul róla akkor viszem a kiságyba fel se kel rá :) ez egy ilyen időszak majd elmúlik. :)
2020. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!