Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meg fog erősödni a babám szívása?

Meg fog erősödni a babám szívása?

Figyelt kérdés
Csak bimbóvédővel tudok szoptatni, és szegény elég hamar elfárad benne, sokáig tart, sokszor újra kell kezdeni, és nem is elég neki így. Fog erősödni ez? 11 napos
2020. márc. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kis súlyú babámnál ugyanez volt, a bimbovedőt és cumisuveget (kapott lefejt tejet) 4,5 hós korára tudtuk elhagyni.


Az lenne a jó, ha minél többet lenne cicin.


A nem is elég így mit jelent?

Inkább fejj és tejet adj neki, mint tapszert, mert így egyre kevesebb tejed lesz.


Ahogy írtam mi vegig mentünk ezen, de még mindig anyatejes 6,5 hosan. Igaz napi 5x fejtem az első 3 hónapban.

2020. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bele fog jönni, türelem kell. Mind a két gyerekem csak bimbóvédővel tudott szopni, 9 ill 10 hónapig. A nagy az elején tápszert is kapott, de belejött.
2020. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
100%
Igen, 3 hónapos korára felerősödik, a szájacskája is nagyobb lesz. A szoptatás leröidül, gyorsabban kiszívja a tejet.
2020. márc. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!