Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejapasztás szoptatás alatt?...

Tejapasztás szoptatás alatt? Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szeretném elválasztani lassan a 20 hónaposomat, de nem volt ötletem hogy csinaljam. Ma összefutottam a védőnővel és ő tanácsolt valamilyen tejapasztó homeos bogyókat, amitől elapad a tej fokozatosan. Ennyit beszéltünk, aztán megfogalmazódott most bennem a kérdés hogy: ha veszek ilyen homeo bogyót, mellette ugyanúgy folytathatom a szoptatást, es fokozatosan kevesebb lesz a tejem a bogyóktól és így majd nem kell a lányomnak? Vagy: mivel tovább szoptatom ugyanúgy termelődik a tej, hiába szedek ilyen tejapasztót?

Nem értek hozzá, szerintetek?


2020. márc. 10. 00:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Szerettem volna úgy leszoktatni hogy nem egyik napról a masikra elveszem tőle a cicit, hanem ha elapadna a tejem és akkor talan nem kéri majd a melleket. De most elbizonytalanodtam, hogy akkor a tejapasztó homeos bogyó mellett lehet szoptatni? Nem fog tovabb termelődni a tej?

(Remélem érthető:))

Köszi aki segít

2020. márc. 10. 00:08
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A homeopatia annyit ér mint halottnak a csók. Ha nem rakod mellre nem lesz tejed mindig annyit fejsz, hogy ne legyen gyulladás így szépen magától rendeződik. Olyan nincs, hogy félig leszoktatas.
2020. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De en nem akartam fejni, soha nem is fejtem! Nincs fejőm se vagy mi az :D
2020. márc. 10. 00:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Mellszívó* 😂
2020. márc. 10. 00:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom 18 hónapos volt, mikor már csak megszokás volt neki. Egyszer megharapott, akkor 3 nap volt, mire begyógyult a mellemen a seb, addig nem kapott. Egyetlen alkalommal sírt, de elfogadta, hogy várnia kell. Utána viszont eszébe sem jutott újra kérni. Én vettem kézi mellszívót és amikor elkezdett telítődni, akkor lefejtem annyit, hogy ne fájjon. Kb 1 hét alatt töredékére csökkent a tejtermelés, még egy hét kellett és elapadt teljesen. Amíg a gyerek szív, addig kapod az ingereket a termeléshez, ezért nem fogod tudni fokozatosan leszoktatni. Hidd el, semmi baja nem lesz ettől.
2020. márc. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, sajnos nem lehet megúszni, hogy konfliktusba kerülj a gyerekkel, ha mást akartok. Egyébként nem biztos, hogy hisztizni fog, sok kisgyerek kisebb hüppögés után elfogadja, hogy csak összebújtok, de cici nincs (azért vegyél fel szkafandert:))
2020. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!