Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki nem tervez szoptatni, az...

Aki nem tervez szoptatni, az eleve olyan orvost keres már a pozitív tesztnél?

Figyelt kérdés

Ha nem tervez az ember szoptatni, kell ugye hozzá majd egy orvos, aki felír tejapasztót a szülés utánra.


De mikor kell ezt a dokival megbeszélni? Már az elején? És lehet hinni a szavának? Vagy elég később megemlíteni, mert úgyis belemennek? Ez olyan dolog, mint a programozott császár, hogy van, aki nem csinálja kérésre?


Személyes tapasztalatokat szeretnék kérni, ki hogyan csinálta ezt.



2018. jún. 12. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
98%
Én nem hiszem, hogy a nőgyógyászt túlzottan érdekli ez, inkább a gyerekorvos, védőnő, csecsemősök néznek csúnyán. A bogyót szerintem a nődoki simán felírja.
2018. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
43%

Off

Ez komoly?Ilyen létezik,hogy van,aki nem akar szoptatni?

Nem bunkózok,csak még nem hallottam ilyenről.

2018. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
45%

Igen, szerintem is megdöbbentő, de van sajnos :( A nők olyan buták, hogy azt hiszik a mellük szebb marad, ha nem szoptatnak (nem is értem az összefüggést, nekem pl. pont olyanok szoptatás óta a mellem, mint előtte, vagy picit jobban is néz ki)


A kérdésre válaszolva pedig nem, a szülész-nőgyógyászt egyáltalán nem érdekli, hogy szoptatsz-e, a gyermekgondozásban pedig nem is fogják tudni, hogy te szándékosan nem szoptatod a gyereket.

2018. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
55%
Ez a saját döntésed én szülés előtt kb 4-5 héttel mondtam el a dokinak. 38 héten felírta a receptre és mikor mentünk a kórházba vinni kellett.
2018. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
64%

Igen, VANNAK olyan nők, akik nem akarnak és nem is szoptatnak, na és?? Komolyan miért kell beszólni és megvetni azt, aki nem szoptat? Hadd döntse már el mindenki saját maga mit csinál és mit nem!

Az meg rendkívül szánalmas, ha valaki szerint csak az leer indok a nem szoptatásra, hogy megmaradjon a mell “szépsége”... Millió és egy oka lehet, de halkan megjegyzem, ahhoz sincs senkinek köze, ha valaki emiatt nem szoptat. Az a gyerek is épp ugyanúgy felnő, mint akit szoptattak!

2018. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
50%
Engem is érdekel hogy megy ez, mivel én sem szeretnék. Majd azért megpróbalom, de valahogy taszít az egész, hogy a mellemből egyen egy baba. Nekem ez egyáltalán nem pozitív gondolat. A mellem szépségét egyáltalán nem féltem, mivel picik és nagyon feszesek.
2018. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
70%
Na azért ne essünk már át a ló túloldalára, hogy r*ibancozzuk a másikat, csak mert az másképp cselekszik, mint ahogy ti tennétek...!! És a vicc, hogy az ilyen osztja az észt és tartja magát “jó anyának”, miközben a neten ilyen primitív, undorító stílusban nyilvánul meg. Biztató, hogy a gyerekének is ezt az alpári stílust adja át. Igen, mindenki eldönti majd saját maga, hogy és miként eteti a SAJÁT gyerekét, nem tudom feltűnt-e, de nem bántalmazni vagy eheztetni készül a gyerekét. Ideje lenne már kinőni ebből az idiota hitből, hogy csakis kizárólag az a jó, ha szoptatsz. Hát nem, tapszeren is tökéletesen felnő az a gyerek! És újabb tévhit azt feltételezni, hogy csak amiatt választja valaki ezt, mert “félti” a mellét. Számtalan másnak oka is lehet, csak ahhoz ugye gondolkozni is kéne, nem habzó szájjal fröcsögni!
2018. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
73%

Miért akkora gond ha nem szoptatsz??

Mindenki maga dönti el mi is lenne a jó. Számomra a szoptatás visszataszító. Ráadásul pajzsmirigy beteg vagyok, hatalmas csoda hogy sikerült a baba. Gyógyszert szedek így nem is szoptathatok

Tápszert kap, makk egészséges és így az apukája is tudja etetni.

2018. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
29%

Persze, mindenkinek szíve joga úgy dönteni, hogy tápszert ad neki, senkinek nincs hozzá köze, ez igaz. De akkor sincs olyan egészséges, mint az anyatej, közel sem. Ne akarjátok már úgy beállítani. Ha valaki nem tud szoptatni, adja oda neki, ez természetes. Én is így tennék, de direkt megvonni tőle kegyetlenség.

Lehet kapsz néhány érdekes fejet a kórházban, de ahol én szültem adtak tápszert a kitartó kismamák babáinak, csak éheztetni kellett pár napig. Jókora súlyesés, és a babád kiborítása meg fogja hozni az eredményt. Sok sikert hozzá!

2018. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
33%
Az a vicc, hogy míg leszóljátok s mindennek lehordjátok, mert valaki megdöbben azon, hogy létezik olyan, aki direkt nem akar szoptatni, a szoptatásellenesek fröcsögnek és büszkén kommentellnek,hogy számukra az visszataszító. Megjegyzem az anyatejtől értékesebb táp nincs jelenleg a világon, nem véletlen olyan méregdrága. Az amúgy nm visszataszító számotokra, hogy a kis cuki puncikátokból egy ember jön ki?
2018. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!