Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány napig feszül a mell...

Hány napig feszül a mell tejapasztáskor?

Figyelt kérdés

Gyermekem szombat reggel és vasárnap este (nagyon keveset) álmában szopizott és azzal véglel elbúcsúztunk a szopitól.

Tegnap és az imént muszáj volt picit lefejnem, mert kemény és fájdalmas lett a mellem. Hétvégén is kellett, akkor 2-ből 80ml jött ki, míg azt éreztem megszűnt a feszülés, tegnap 40ml, most 30ml. Az imént kipróbáltam egy kis jegelést rá, és próbálom a borsmenta teát. Mit gondoltok meddig fog még feltelni a mellem? Nem a teljes elapadásra gondolok, csak amíg nem telik fel úgy, hogy feszít, kellemetlen.

Gyógyszert nem szeretnék bevenni.



2014. márc. 25. 13:15
 1/3 anonim válasza:
szerintem próbáld fejni mert ha jegeled be gyullad a melled!
2014. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam kipróbáltuk a gyógyszert első körben - nem javaslom, ha csak teheted, kerüld el, nekem végül a férjem tiltotta le a szedését (ő orvos, ő is írta ki, de nem is sorolom, milyen mellékhatásai lettek).


Én gyakorlatilag nem ittam, csak nagyon minimálisat pár napig, ha csomókat éreztem, akkor azokat szétnyomkodtam, ha nagyon feszült, forró zuhany alá álltam, de kb. 3 hét volt, mire nem jött már belőle semmi.

2014. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pedig mindenhol a jegelést ajánlják..

Na jó akkor azt talán hanyagolom.

Remélem hamar elapad.

2014. márc. 25. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!