Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor "kell" ennie egy 7...

Hányszor "kell" ennie egy 7 hetes babának?

Figyelt kérdés
tudom, változó, de van valami standard?
2010. júl. 25. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
a védőnőm úgy határozta meg, hogy legalább 2-3 óránként. Nálunk néha egybe folytak a szoptatások, mert fekve szoptattam és elaludtam. Néha arra keltem, hogy a kisbabám is megébredt és elkezdtett újra szopizni. Tök cuki volt!
2010. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ebben a korban minimum 8-12 szopinak kell lennie.
2010. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 szopi korul, de nekunk volt, hogy ilyenkor mar 5/6 orat aludt ejszaka egyfolytaban. Eloszor megijedtem, mert melyen aludtam es nem keltettem. O viszont nem kerte. Amikor elmeseltem a vedononek, azt mondta ne aggodjak, mert ennyi az igenye, ugy latszik. Persze szepen gyarapodott es kiegyensulyozott volt. Tehat nem volt problema.
2010. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírom kb egy napunkat, amik persze nem egyformák, de a tegnapi így alakult.Hajnali 2-kor szopi, aztán reggel fél 6,fél 9, 11 óra, aztán 14:30, 17:30, 20:00,és utána éjjel fél 2 kor kelt.Ez nekünk napi 6 alkalomra jön ki,de attól is függ, hogy mennyit szopizik egyszerre.Az én kisfiam, a 140-150 g-okat is megeszi.Persze így tovább bírja.Ahogyan ő kívánja úgy szopiztasd, mert minden gyerek más.Az egyik ismerősöm 2-2,5 óránként szoptatta, a másik kisfia 6 hetes korától átaludta az éjszakát 20:30tól fél 7-ig.És mégis óriásbébi lett:)
2010. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!