Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit javasoltok? Szinte minden...

Mit javasoltok? Szinte minden hónapban mellgyulladásom van, magas lázzal!

Figyelt kérdés
2009. augusztusában szültem, 11 hónapos babámat még mindig igény szerint szopiztatom. 2009. október óta, majdnem minden hónapban 1x begyullad, hol az egyik, hol a másik mellem, ráadásul lázas is leszek. Ez már borzasztó! Voltam a védőnőnél, és nőgyógyásznál is. A védőnő nem tudott mit mondani, a nőgyógyász meg azt mondta apasszam el a tejem. Elapasztani meg azért nem szeretném, mert babám még mindig nagyon igényli az anyatejet.
2010. júl. 25. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy szopiztatás után meleg kamillateás textil pelussal borogatod,és használj szopiztatós krémet.Talán abbamarad a gyulladás,sajnos mást nem tudok javasolni :(
2010. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Hát én lehet, hogy az apasztás mellett voksolnék.Legalábbis én azt fogom tenni.Négy hónapos múlt a babám és eddig három olyan gyulladásom volt, hogy alig éltem a láztól és minden egyes alkalommal csak az antibiotikum segített.Ha lesz még egy akkor el fogom apasztani.A folytonos gyulladásnak oka van, amivel jelenleg nem nagyon tudnak mit kezdeni.Nekem azt mondta, a védőnőm, hogy masszírozzam szét vagy fejjem ki.(Fejek nem szoptatok)Ha meg nem javul arra sem akkor menjek orvoshoz és ír antibiotikumot. Jó vicc,majd be...-tam úgy fájt alig tudtam 10-20 milit kimasszírozni.

Meg ugye ha ilyen sűrűn begyullad sokkal nagyobb a tályog kialakulásának a veszélye is.Szóval lehet,nekem az a véleményem, hogy ha még egyszer begyullad utána apasztd el.Addig is próbálj fagyasztóba tenni valamennyi tejethátha azzal könnyebben át tudjátok vészelni az átállást.

2010. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja az kimaradt, hogy egészségügyi okokból sajnos volt már egy mellműtétem és így a gyulladások miatt visszaeshetek.
2010. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:

Szerintem ez már a szakképzett tanácsadó területe! Én a döntés előtt mindenképp megkeresnék egyet, hogy mi a véleménye, mi miatt lehet és ő mit javasol.

Az biztos, hogy a folyamatos gyulladásoknak oka van! Ha rá tudnál jönni, hogy mi az, akkor talán a megoldás is kézenfekvőbb lenne... (Ha lehetséges, akkor a szoptatás megtartása mellett.)

2010. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolso hazzaszolo valaszaval ertek egyett.Mindenkepp megkerdeznek egy szoptatasi szaktanacsadot.

[link]

2010. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azt elfelejtettem leírni, hogy szintén fejem is a maradékot, viszont nem annyit tudok kifejni, amennyit a babám ki tudna szívni. Ugyanis ezt a tejleadó reflexet csak a babám tudja beindítani.
2010. júl. 26. 07:53
 7/7 xStefix ***** válasza:

Hát akkor meg pláne...

A reflex kézi kiváltásához itt egy kis segítség:

[link]

2010. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!