Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladásom van. Péntek...

Mellgyulladásom van. Péntek óta magas lázam van. Mit tehetek, hogy minél hamarabb túl legyek rajta?

Figyelt kérdés
Orvos,védőnő látta.sokat maszírozom,de csak max 20 ml tudok kifejni belőle de érzem,hogy van még benne sok.Ha melegvizem akkor se jön ki több.A másik ciciben is kevesebb lett tejci igy sajna pótlást kap,de szeretném elhagyni ha elmúlik a gyulladás,Lehet ezt?A gyulladt cicivel már nem tudok szoptatni,elviselhetetlen volt a fájdalom,atibiotikumot irtak fel rá.segítsen akinek volt ilyen.
2009. márc. 31. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld erőltetni a fejést,szánj rá elég időt hogy az összes csomó eltünjön mert sajnos a leírtak alapján tejlázad van és ennek komoly következményei is lehetnek.
2009. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is volt pár héttel ezelőtt. Borzalmas volt mikor a babát rátettem hogy szopizzon, de erőt vettem magamon, és 1 nap alatt helyrejöttem. Meleg vizes borogatást tettem rá, nekem enyhítette is a fájdalmaimat.Remélem mielőtt meggyógyulsz, mert tudom milyen iszonyatosan fájdalmas.

Minden jót!Szia

2009. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt de helyre jött.Kinyomkodták belöle a csomokat(iszonyatosan fájt csorgott a könnyem)utána volt benne annyi ami kell
2009. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Eddig erőltettem a szopizást,de hétfőn hajnalban már üvőltve szoptattam,és semmit nem szívott ki belőle,a bimbóudvar tiszta húrkás,és már gennyes is lehet ezért nem szopoztathatom.véreset bukik a babám,ugy hogy biztos vérzik is.Nem szertném ha felvágnák.most a homeósbugyót próbálom meg rá,az segít a mellürítésben.igen nagyon borzalmas.
2009. márc. 31. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost, mert ha már ilyen állapotban van a melled, akkor ő biztosan tud majd segíteni!
2009. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már homeós bogyó segíthet nekem nagyon be vált + enyhén hideg borogatás
2009. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már véres a tej,vagy gennyes mindenképpen keress fel nőgyógyászt, mert lehet tályog is a melledben.Persze ne ez legyen,de mindenképpen ORVOS!
2009. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!