Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csináljátok az éjjeli...

Hogy csináljátok az éjjeli szoptatást, hogy ne keljen fel teljesen a baba?

Figyelt kérdés
Három hetes babám minden szopi közben kakikál, így nekem egyértelmű, hogy kicserélem a pelust, viszont mire végzek azzal is, a baba teljesen felébred... ti hogy csináljátok?
2020. márc. 15. 04:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Eleve azért szoptatom éjjel, mert felkelt.
2020. márc. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém szinte sosem kakilt éjszaka. Kb. félálomban volt ő is, én is, amikor szoptattam, a végére be is aludt sokszor. Ha már pelust is kellett cserélni, biztosan felébredt teljesen, így csak akkor cseréltem, ha nagyon muszáj volt.
2020. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 khniki ***** válasza:
A kisfiam mindig először felébredt, azért szoptattam meg. Éjjel nem cserélek neki pelust, bár az is igaz, hogy nem kakil éjjel. Újszülöttkorában sem kakilt olyankor.
2020. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy álmában szoptatom, hanem hogy utána olyan éber lesz, mint napközben és lehetetlen elaltatni...
2020. márc. 15. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ezért nem cserélek kakis pelust sem éjjel,mert ez lesz. Semmi baja nem lesz és cserébe egy nyugodt baba köszönt reggel, mert kialudta magát. Nem értem miért kell túltolni ezt a pelusozást..
2020. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%
Az én kislányom 4 hetes és éjjeli szopinal mindig kakil. Nem lennék képes úgy elaltatni, hogy tudom hogy szaros a feneke. Inkább atpelusozom és cicire teszem és hamar visszaalszik.
2020. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen időszak sajnos, ez volt nálunk is, de kb 1-2hónapos korától már egyáltalán nem kakilt este, szóval kitartás folyamatosan jobb lesz :)
2020. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán vissza alszik!
2020. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 100%-ban anyatejes semmi mást nem kap, nem muszáj kivenni éjjel alóla, nem csípi ki neki a kaki. De csak akkor ha nem kap mást, mert akkor már változik a ph érték
2020. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megint cicire teszed nem alszik vissza? Csak tipp, nálunk szerencsére csak heti párszor kakilt és nem éjszaka.
2020. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!