Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos vagy kézi mellszívó?

Elektromos vagy kézi mellszívó?

Figyelt kérdés
Ti melyiket használtatok? Melyik jött be?
2020. márc. 22. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kézivel kezdtrm, de kb egy hónap után váltottam elektromosra, mert kb szétszakadt a kezem, az elektromos meg kényelmes is volt és kb 2x annyi tej jött le.
2020. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézitől kb. egy hét alatt nagyon bedurrant a kezem, nem bírtam használni. Utána elektromossal még egy évig fejtem, azzal semmi gond nem volt (Avent).
2020. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első. Kézivel kezdtem ,Avent-tal szóval nem gagyival mégis kevés jött le,nyikorgott stb. Utáltam. Beruháztam egy Lansinoh elektromosra,szuper volt,sok jött le,halk volt,ha kőkemény volt a cicim az sem volt probléma. Nagyon -nagyon ajánlom. Csecsemő mellett az idő aranyat ér és sok időt és fáradságot megtakarítasz. Lehet nem olcsó de utánna majdnem ugyanannyiért el tudod adni.
2020. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 khniki ***** válasza:
Elektromosat használtam. Nekem ugyan gyenge a tejleadó reflexem, így a legnagyobb erőfeszítéssel is kb. a bent levő mennyiség felét tudtam leszívni, de azért a semminél jobb volt. Mellgyulladáskor és étkezés kiváltasakor használtam.
2020. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! :)
2020. márc. 23. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!