Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vélemények a baby love és a...

Vélemények a baby love és a fixies pelusról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

BABY LOVEból nekünk állandóan kiszakadt a gumi és kicsípte a combiját,és nem sokkal olcsóbb a többinél.

Nekünk a penny market pelusa nagyon bejött és olcsó is:-)

2010. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fixies-t nem használtunk,de a Babylove-ból nekünk kifolyt a pelus tartalma.:-(
2010. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Baby-love tökéletesen bevált a fixit nem próbáltam,rengeteget kipróbáltam de a babynél maradtam.
2010. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi már babylove pelenkát használunk ezer éve(jelenleg is ezt használjuk, és anno a másik lányomnál is ezt vettük csak.), és nagyon bevált.Semmi probléma vele, pedig az én lányom bőre érzékeny.Sosem folyt ki belőle semmi, és sosem szakadt még el.Nagyon jó.Az ára pedig hihetetlenül olcsó a minőségéhez képest.Ajánlom mindenkinek.
2010. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!