Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 20honap utan abbahagytuk a...

20honap utan abbahagytuk a szoptatast, egyik naprol a masikra. Most a mellem nehez es van benne egy csomó. De egyebkent nem faj a cicim. Baj, hogy van benne csomó?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Meleg viz alatt probaltad kimasszirozni? Bmi lehet, ciszta, elzarodott tejcsatorna, daganat. Nekem 11 csomo van, joindulatuak, de nezetni kell rendszeresen.

Menj el dokihoz, amint tudsz, uh megmondja mi ez.

2020. ápr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Istenem ennyi esszel valaszolni :( ezek tejcsomok, azert vannak mert abba hagytuk a cicit..
2020. ápr. 22. 07:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked is erdemes volt valaszolni.
2020. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 khniki ***** válasza:
Én 10 napja hagytam abba, már csak esténként volt 1 szoptatas. Másnap nekem is picit csomós lett, akkor fejtem egy picit. Pár nap után újra olyan lett, akkir masszírozgattam, estére pedig csordogálni kezdett a tej... De az egyikben már egyáltalán nincs csomó, a masikban csak pici, onnan még néha folyik. ELVILEG 40 nap, míg teljesen elapad. Amúgy borogathatod is vizes ronggyal, az is apaszt.
2020. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ilyen biztos vagy benne, hogy mi az és miért van ott, miért teszed fel a kérdést? Igenis hasznos választ kaptál, hogy más, esetleg komolyabb oka is lehet, amit meg kell nézetni, amint lehetséges. Elbagatellizált problémák elfedhetnek kezelést igénylő dolgokat, amit ha időben észrevesznek kisebb lesz gond. Kérdezz meg inkább szakembert, hogyan csökkenthetőek a panaszaid!
2020. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!