Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek milyen mellszívó vált...

Kinek milyen mellszívó vált be? Kézi vagy elektromos? Milyen márka?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kézivel kezdtem, majd vettem gépit. Aztan rájöttem, hogy nem a készülékben a hiba, hanem "bennem", mert nem indul be a tejleadó reflexem. Kb. fél deci előtej jött le mindig egy fejésnél. A babát viszont ki bírtam szolgálni: mikor ő szopizott, szépen jött a tej is.
2020. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél kézi aventom volt. Nehezen fejtem vele.

Másodiknál lorelli elektromos 9 sebességgel. Tökéletesen bevált.

2020. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először kézi Tommee Tippee. Borzalmas volt, csak nyúzta a mellem, nagyon fájt, pedig tejem lett volna, de nem bírta megindítani. Utàna kézi Medela. Na azzal megváltás volt, nagyon szerettem, könnyű volt vele fejni.
2020. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Medela gepi valt be ugy h az avent kezinek a belso gumiharangjat beletettem (tokeletesen belepasszolt es annak kenyelmes parnazott a kikepzese).


Avent kezit faraszto volt nyomkodni, igy meg ejjel siman beultem a furdobe es olvastam amig a gepi tette a dolgat.

2020. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg tejem volt, egy évig volt a babam szükségleten tul napi 1 liter felesleg. Kezi aventtel egy csepp sem jott le, medela swing elektromos nekem nem valt be, mert nem zart rendszeru es annyi tej jott egyszerre a mellembol, hogy allandoan felszivta a keszulek a tejet.

Aztan a horigen tempo es horigen duett elektromos is nagyon bevalt, utobbit hasznaltam, elobbi megmaradt potnak.

2020. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem Medela elektromos volt kezdetben,de lassú volt, ahogy szívott. Csalódtam, hogy 35 ezerért ezt kaptam, pedig sokan dicsérik, de nekem szetszedte a mellemet ha erős fokozaton votl, ha még gyengébben, akkor alig jött valami


Aztán lett egy Ardo kézi, azzal jött szépen a tej, de a sok fejéstől hamar szétment,mivel műanyag f@s az egész


Végül Lansinoh kézi lett, ez is kB 3-4 hónap után kezdett szétmenni, de már nem vettem újat, mert felhagytam a fejéssel (ekkor már 8 hónapos lett a baba, előtte napi 4-5 fejés volt)


Szerintem mindenkinek más válik be, én nem tudtam volna elkepzelni, hogy ülök az elektromossal és olvasok, nekem jobban bejott hogy gyorsan kipumpálom magamnak

2020. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 khniki ***** válasza:
Elektromos Tommee Tippeet használtam. Gyenge a tejleadó reflexem, ezért mindig is kb a felét tudtam lefejni annak, ami bent volt. De a masina szerintem jó.
2020. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor a legjobb, ha kitapasztalom ezek szerint, hogy nekem melyik lesz a legjobb, mindenkinek más jött be. :) köszi a válaszokat!
2020. ápr. 26. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezi lorellitol iszonyatos fajdalmaim voltak, gepi avent egy elmeny
2020. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!