Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellszívóval vagy velem van...

A mellszívóval vagy velem van baj? Feszül a cicim a tejtől, de nem szívja ki, csak kézzel. Előfordult veletek hasonló? Hol lehet esetleg megjavíttatni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


nekem ki szokta valamennyire szívni, de tény, hogy nem rendesen, akkor még rá kell segítenem kicsit kézzel és akkor még mindig nem olyan, mintha a baba szívta volna. Nekem kézi pumpás Medela van, a tiéd milyen?

2008. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Közben be szokott nálatok indulni a tejleadó reflex?Mert anélkül nekem sem ér smmit a mellszívő.Tegyetek mellszívás előtt forró vizes törölközőt a mellre,az beindítja a reflexet,vagy lehet kapni cseresznyemag párnát,az is jó,( [link] )azt előtte mikróban kell felmelegíteni. Nekem ezek váltak be.


Üdv:11 hetes kislány anyukája

2008. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a mellszívód nem szív? Nekem volt olyan, és mire rájöttem... Nem volt meg a megfelelő vákum a szíváshoz, elszakadt a gumimembrán. Az a kis valami, ami ott van ahol átfolyik a tej a kis kupába. Ha van rajta egy icike picike szakadás, már nem szív.
2008. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy rossz a mellszívó/aventes/, de kiderült, hogy egy fehér kis mütűr volt fordítva betéve a pumpás részére...nézd meg jól, hogy tutira jól van-e összerakva.Én is mire rájöttem....
2008. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, mindjárt megnézem. Amúgy Medela Mini Electric.
2008. nov. 23. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is medela van, kézi, de nekem semmit sem szív. Én csak kézzel tudok fejni.

2008. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha az enyém is medela. Én vagyok, aki írtam a membránt. Tehát tuti az a baj.
2008. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Attol is fugg, mihez szokik a melled. En elejetol kezdve kezi pumpat hasznalok, aminek gumi-labdaja van. Azt hittem, hogy ha veszek egy elektromosat, akor tobb tejet tudok lefejni..hat nalam pont forditva tortent, az elektromos nekem nem jott be, maradt a kezi pumpa. Kb.fel orat tart amig kifejem a tejcsit, persze van olyan is, amikor eppen nem jon semmi, de par perc mulva erzem ujra a tejleado reflexet es ujra folyik jobban par percig, majd ujra leall, ujra elindul, es igy tovabb amig kiurul teljesen. Nem szabad feladni es sok turelem kell. Sok sikert!
2008. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kézzel nem tudtam fejni.Az Aventos kézi nem sok mindent szívott ki,a Nuk-os kézi viszont nagyon bevált.
2008. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos nem a membrán a hibás.
2008. nov. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!