Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tudom, mi lenne jó?!...

Nem tudom, mi lenne jó?! Szoptatni bem tudok és már többféle tápszert kipróbáltunk, egyik sem jó a babámnak.

Figyelt kérdés

kész tortúra az összes etetés, mert sír, nem akarja megenni egyiket sem. ráadásul nagyon fáj tőlük a hasa, alig tud kakilni... volt amelyiket kibukta, kaptunk AR-es tápot, az még rosszabb volt.


nektek mi vált be??

szerintetek segíene, ha lassan elkezdeném hozzátáplálni?

már nemsokára 4 hónapos..

teljesen el vagyok keseredve.

jól szopizott a manóm, és most, hogy elapadt a tejem, teljesen összetörtem...nem tudom táplálni azzal, ami a legjobb neki és lelkiismeretfurdalásom van, amiért olyan ételt adok neki, ami nem is ízlik neki é még szenved is tőle...


ezekt próbáltuk:


beba pro 1

milupa milumil AR

milupa milumil HA start


2010. júl. 30. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Húú szegény, nagyon nagyon sajnállak és átérzem a helyzetetdet. :(( Amit én csinálnék: bármelyik tápszer, amelyiket elfogadja. (nyugodt körülmények közt, amikor nagyon éhes, meg kell hogy egye valamelyiket). Emellett bizony én adnék egy-egy pici őszibarackot, ami picit hashajtó hatású, lazítja a székletet. Talán ez megoldaná a bajt. Illetve Espumisan v. Gripe water minden kaja előtt.


(hozzáteszem, nem vagyok a korai hozzátáplálás, híve, sőt... de ez az eset szerintem mindenképp kivétel)

2010. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, az én lányom sem eszi meg a tápszert, pedig már 6 félét próbltam. Ő mondjuk már eszik répát, krumplit, cukkinit, a gyümölcsöket nem szereti. De még így is gond, mert egyre kevesebb a tejem, ő meg nem akar helyette mást.
2010. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

eddig ugye csak anyatejet kapott. egyáltalán nem vagyok híve a korai hozzátáplálásnak én sem, de pont a barackra gondltam, hogy 1_2 kiskanállal megpróbálnék.

a gripe, infacol, espumi nem használnak.

igen, ha éhes 3 nekifutásra megeszi a tápszert, és utána küzd a pocakfájással meg a kakilással sajnos.

köszönöm a válaszod!

2010. júl. 30. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szívsen, és sok-sok kitartást kívánok Nektek!
2010. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan hülye, hogydtam a 4 hós babámnak 10 mili őszilét, mert megkívánta tőlem, ahogy ettem a barackot. Hát csináltam neki olyan hasfájást, hogy csak na! A hozzátáplálást ezek után garantáltan zöldséggel kezdjük, nem gyümölccsel. Répát tervezek elsőként adni neki.


Csak figyelmeztetni akarlak, hogy óvatosan azzal a barackkal.

2010. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

húúú, kösz.

akkor nem is tudom. azért gondoltam,mert az nem fogja a hasat....

2010. júl. 30. 15:32
 7/7 xStefix ***** válasza:

Én viszont inkább azt kérdezném, hogy szerintem miért apad a tejed? Mikortól, hogyan? Mi változott meg az elmúlt időben? Miért gondolod, hogy kell a tápszer?


Azért kérdezem ezt, mert még a kizárólag tápszeres babáknak sem szokták javasolni a korai hozzátápit, ha egy mód van rá. Nagy károkat tud okozni (náluk meg főleg), amit érdemesebb elkerülni, ha még minimális kis esély van rá..

2010. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!