Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptátás alatt hogyan jött...

Szoptátás alatt hogyan jött meg a menzeszeszetek? Volt valami előjel?

Figyelt kérdés
Olyan 2 hete éjszaka kimentem WC-re és véres volt a papír, és egy kis vérdarabka is jött. 3 napig tartott. Nem sok vér volt éppen hogy csak elszínezte a papírt. Azt hittem még fog jönni de azóta sincs semmi jele. 9 hónapos lesz a kisfiam, átlagosan 4x 5x szopik egy nap, éjszakát is beleértve.

2020. jún. 16. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem előtte már 1-2 hete fájdogált a hasam, mint amikor meg akar jönni. De semmi más előjele nem volt. Akkor volt a fiam 7,5 hónapos
2020. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy 1-1,5 héttel előtte fájt a hasam, olyan mindjárt megjön érzésem volt. 11 hónapos volt ekkor a kisfiam, nappal 2-szer szopizott, és még este, reggel, éjszaka is (szóval viszonylag sokszor), de kimaradt egy napkõzbeni szopi, aznap meg is jött este. Utána ingadoztak a ciklusaim hosszai, talán mostanra kezd beállni állandó hosszúságúra (most másfél éves).
2020. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tök meglepődtem,hogy megjött,nem számítottam rá. 5és fél hónapos volt a fiam és állandóan cicin volt. Egyáltalán nem fájt a hasam és nem is véreztem nagyon 6napig tartott. Nekem szülés elött nagyon szenvedős minden mensi első 1-2 napja. Azóta is minden hónapban megjön,de nem fáj. Intenzíven szoptatok.
2020. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hetes korukban jött meg először, igény szerinti szopi mellett, tápszert nem is láttak soha. 😊 Hamar meg is fogantak egymás után, hála Istennek.
2020. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Én fél évig szoptattam, fokozatosan hagytam abba. Az 5. hónapban pár napig kicsit barnáztam. Na, aztán a 6. hónapban, mikor már csak 1x szoptattam egy nap, megjött, de valami brutál erősen.
2020. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!