Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet a szülésnek a jele?

Ez lehet a szülésnek a jele?

Figyelt kérdés

Ma 2xer ment a hasam, és a babám alig mozog, és olyan gyengének érzem magam.

39+3 hkm



2019. aug. 31. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, nagyon meleg van a babák érzik a frontokat is, simán mindennapos vagy már. jó babázást
2019. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. 🙂
2019. aug. 31. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
A szülés jele, ha elfolyik a magzatvíz, és ötperces fájásid vannak. Minden terhes nőnek mehet a hasa, és vannak időszakok, hogy épp lusta a baba a pocakban, ez még nem feltétlen jelez szülést. De türelem, hamarosan meglesz!
2019. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen jelez szulest.
2019. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as! A szülés jele, ha elfolyik a magzatvíz , VAGY fájásaid vannak. Vagy még ezer mas dolog, köztük pont a hasmenéssel is kezdődhet. Ja és én 5x szültem, mégsem kezdòdött soha magzatvíz elfolyással ;)
2019. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az első enyhébb görcs után hasmenéssel indult.


(Magzatvíz 2 p-es fájásoknál folyt el csk)

2019. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Éjjfélkor elkezdöttek a fájások, elsőnek rendszertelen volt, utána 8 perces volt, közben voltam wc-n vagy 5-ször. Utána 12 perces lett, és elmúlt hajnal 4-kor . Azt hittem lesz valami, de akkor ezek szerint jóslók voltak.
2019. szept. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!