Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A férjem a két és fél honapos...

A férjem a két és fél honapos kislányunkkal véletlenül kb 30 ml teat koffeinmentes filteres gyerekteát itatott amibe volt cukor ami nem is lenne gond de citromlé is a pici már kapott kamillateát cukrosat mert nem birt kakilni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, semmi baja nem lesz a kislányotoknak.
2008. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nehogy kicsapja a citromlé. Az akár 2-3 nap múlva is jelentkezhet pl. vándorló piros foltok formájában...

Ha kap is teát, akkor sem szabadna egyáltalán cukrozni.

2008. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat én is furcsáltam azt hogy cukrozzam a teát a gyerekorvos és a védőnő mondta hogy cukros kamilla teát adjak mivel nem birt kakilni csak nyögött szegénykém hiába is csináltam akármit de idáig 4* kapott 50 ml csak akkor adok ha nagyon nem birok már szegénnyel mit kezdeni köszi
2008. nov. 24. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a cukrozott kamillatea már a nagyfiamnál is bevált ha nem tudott kakilni.Akkor még nem volt ez a cukormizzéria.

De ugyanaz a gyerekorvosunk most is mint 15évvel ezelőtt,és a kislányaimnak is ugyanezt ajánlotta.

Persze nem kell neki agyoncukrozni mindent,de nem lesz baja alkalmanként tőle ha szükséges használni.

Van aki levolac szirupot ad,mert nem akar cukrosteát,hát elolvashatná az miből van.....

2008. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak a teától.Én ha a lányom nem tud kakilni homeopátiás bogyót adok neki,orvos ajánlotta és aszelekellen is jó.A neve Lycopódium clavatum 9 CH napi 2X5 bogyót kell egy kevés vízben feloldani és megitatni.Nekünk ez bevált.
2008. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindig rakok egy icipici cukrot a teába és nem ártalmas és lehet is adni teát a babának szomjoltásként.
2008. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!