Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark és a palástfű...

A cickafark és a palástfű teákat izesítve tudom csak meginni. Egy kiskanál cukor s egy kiskanál citromlé. Ettől még jó használ majd?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem használt ízesítve is.


de mondok neked valamit. Cickafarkból van tinktúra (alkoholos kivonat) is, és akkor nem kell főzőcskével meg ízesítéssel pepecselni. Én azt használtam, sokkal egyszerűbb volt. Régebben palástfűből is létezett tinktúra, de sehol se tudtam rábukkanni sajnos.

2010. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hallottam már ,hogy van cickafark csepp de egyik patikába sem volt ahol eddig én néztem.
2010. márc. 17. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is csak ízesítve bírom meginni a cickafarkot, de próbálom természetes módon ízesíteni, mézzel és citromlével.
2010. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se patikában vettem, hanem Herbáriában. [link]
2010. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mennyit vettél be belőle naponta? 3×30 cseppet ahogy irja is???
2010. márc. 17. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van.


Különösen utazásnál vált be, hogy nem kellett teát főzőcskéznem. Egy erdélyi körút alatt fogant a kisfiunk ugyanis.

2010. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
óóóó gratulálok! Nekem már van egy kislányom 2,5 éves elég nehezen jött ő is ( 4 év) és most a tesókára is 19.hónapja várunk.
2010. márc. 17. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet kapni Vénusz cseppeket, amiben mindegyik benne van!
2010. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor egyszerre szeded mindkettőt, nem pedig ciklus első felében az egyiket, második felében a másikat.
2010. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!