Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsi lányom kéthetes naponta...

Kicsi lányom kéthetes naponta 2-3 csuklik, hosszant védönö szerint nem baj csak levegöt nyelt. Nekem rémisztö mit tegyek vagy mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
az én fiam most 16 hós és születésétől kezdve gyakran csuklik,elég egy kis önfeledt nevetés a részéről és máris rájön a csuklás,baja nem lesz,előfordul sok babával én a citromlét próbáltam(1 kk-al) de nem sok haszna volt,ne tegyél semmit ha nő majd ritkulni fog vagy akár meg is szünhet
2010. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szopiztasd meg 1 kicsit ha csuklik.Ugyan is az ivástól/kortyolástol szinte azonnal elmulik.

Az én kisfiam ugyan nem csuklik sokat,de engem is megrémiszt!!:)

Kicsi szopi,amikor jönnek a nagy kortyok,2-3-4 ilyen korty után abba is marad.:)

2010. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az enyém is csuklott már a pocakban is! nem csináltam vele semmit, nem fogadta el olyankor a cicit sem. de ált. pár perc alatt bemérgedt és elkezdett sírni, amitől abbamaradt a csuklása is:)
2010. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rémisztő???? ez természetes dolog, hisz te is csuklasz. nincs ezzel gond, szerinem nagyon eltúlzod.
2010. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is csuklottunk sokat az elején, védőnő azt mondta,ilyenkor jön neki vissza egy kis tejcsi. Mi nagyon kibüfiztetjük szopi után( kb 5-8 böfi)s azota nincs csuklás csak ha lusta vagyok és nem várom meg az összeset.Esetleg probáld meg. hátha....
2010. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálni, majd elmúlik. Csak téged rémiszt, őt nem zavarja. Az én gyerekeim is állandóan csuklottak pár hónapos korukig. Ha nagyon zavar szoptasd meg egy kicsit, attól elmúlik.
2010. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vele semmit tenni! Majd elmúlik magától! Neki nem is olyan nagy dolog, mint nekünk. Az én lányom is eleinte rengeteget csuklott, naponta többször is, sőt már a pocakban is. Majd "kinövi". Ma már alig csuklik néha, most volt 5 hós.
2010. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én 3 hetes babám is állandóan csuklik, a védőnőm szerint sem baj, és ő is az itatást javasolta (szopi, vagy foralt-hűtött víz.)
2010. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!