Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S Tegnap jöttünk haza a...

S. O. S Tegnap jöttünk haza a korházból a picike fiammal, de nem tudom szoptatni a mellbimbóm tiszta seb. Tápszert nem akarok neki adni, milyen tea jöhet szóba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 08:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is agarmastan segített, meg felváltva használtam a dm-es sajátmárkás bimbóvédő krémmel. Nekem 2 napig szilikonos védővel szopizott, de alig jött vmi ezért utána inkább szorítottam a fogam.

Minden anya -gondolom- alkalmatlannak érzi magát. Legalábbis aki akar és mégsem úgy jönnek össze. Én ezt éreztem hasfájásnál, fogfájásnál és most néha a dac korszakban is :O)

Fel a fejjel!!!!

2010. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy ilyen segitőkészek vagytok, hálásak vagyunk mindketten!! Próbálkozunk, érzem menni-e kell, mert nekem most ő a legfontosabb!!!
2010. aug. 3. 15:55
 13/16 A kérdező kommentje:
Olyan rossz látni hogy szenved, mert éhes és minden csúcsos tárgy felé annyira tátog. Majdcsak helyre jön már és könnyebb lesz. Van tejem bőven és félek is hogy nehogy tejlázat kapjak vagy hasonlót.
2010. aug. 3. 15:57
 14/16 anonim ***** válasza:

a bimbóvédőt megnedvesítetted? úgy könnyebben rákap. (csap alatt, meleg vízzel).


ha végképp nem megy, és van tejed, akkor fejd le, és cumisüvegből add neki, akkor legalább a te tejeden nő, csak az a veszélye, hogy utána kevésbé akar majd megdolgozni a mellből szopizásért.

2010. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmiképpen NE add cumisüvegből a lefejt tejet. Nekem majdnem egy hétig nem tudott szopni, lenőtt nyelv miatt, mégsem nyúltam a cumisüveghez, pohárból itattam, meg kanállal adtam neki oda. Ha cumisüvegből adod, utána biztosan nem fog dolgozni a melleden, mert üvegből könnyebb neki kiszívni.

A sebesedést hamar ki lehet kezelni. Jó rá a Bepanthen vagy az Avent bimbóvédőkrémje, egyiket sem kell lemosni, de legjobb az anyatej, és a babanyál, ha hagyod rászáradni.

Kitartást, nekem első alkalommal vérhólyagot szívott a mellemre a lányom, és sokszor sírva szoptattam, de túl lehet lenni rajta. Csak ügyesen.

2010. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia!Ez is babafüggő!Az én tündéreim,lányom 3 éves,kisfiam 5 hós kizárólag anyatejes,mindkettőnél fejtem amíg sebes volt,cumisüvegből kapták,és nem zavarta meg,ez üveg függő is!Bár sok idő nem volt,talán 2-3 nap,csak amíg vérzet a bimbóm,de a mai napig ha lefejem,mert esetleg intézni kell valamit,elfogadja kisfiam az üveget és utána rendületlenül szopizik!Az avent-es kenőcs rakta ilyen hamar rendbe,3000 ft körül van,de megéri,és ezt sem kell lemosni,és ha bekentem nem ragadt bele a seb a melltertóbetétbe sem.ne add fel,hamar gyógyul,ha megogadod a tanácsokat,mindenki sok jó dolgot ír!
2010. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!