Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki bimbóvédővel szoptat,...

Aki bimbóvédővel szoptat, miért döntött úgy, hogy azzal fog?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, nagy szenvedesen vagyunk tul, ami a szoptatást illeti, en ezert döntöttem a védő mellett. Olvasom, hogy van aki végig azzal szoptat, viszont en szeretném rola "leszokni", de anélkül érzem, hogy fáj a szoptatás es utána tök deformalt is a mellbimbóm. Illetve meg neha mindig annyira tele van a mellem, hogy azt védő nélkül nem tudná bekapni, hiaba is fejem elő. Gond lehet abbol, ha végig azzal szoptatnek?
2020. júl. 24. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már a kórházban azzal szoptattam azt mondta a csecsemős hogy nem befolyásól semmit, nekem csak 1-2hétig kellett ( az elején kisebesedett vérzett aztán le esett a seb és tudtam az nélkül szoptatni)

A babának mind1 csináld ahogy neked kényelmes.

2020. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnak le volt nőve a nyelve, nem jó technikával szopott, rögtön kisebesedett a mellem. Viszont két hetesen felvagták neki, utána le tudtam szoktatni. Igazából csak annyi negatívumot találtam benne, hogy mindig sterilizáltam a védőt, meg elhagytam a kanapén és az ágyban 🙈🙉🙊
2020. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-eshez csatlakozom, szintén le volt nőve a nyelve a babámnak és nagyon sebes lett a mellbimbóm. Pedig nem akartam előtte használni. Én most is szívok vele (2 hónapos), utálom, mert mindig feltapad a széle a kislányom arcára, az elején leesik/leszedi, mindig “eltűnik”. Viszont nélküle ordít a babám, nem fogadja el a mellem. :(
2020. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Derwer ***** válasza:
100%

Nálunk befelé forduló mellbimbó volt csak.

Nyugodtan lehet végig azzal szoptatni, nincs vele gond.

Az is lehet higy magától lejin a gyerek rola: a fiam pl 2-3 hónapnyi mellbimbó védő, cumisüvegből való étkezés után, és játszó cumi után, kezdte el ekutasitani a mű cuccokat. Egy hónapra rá semmi, de semmi mű cuccot nem fogadott már el.

2020. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment mással. A kórházban ajánlottàk amikor már napok óta kínlódtunk, azzal ment. Próbáltuk elhagyni, de akkor megint nem ment. Mindkét gyerekem csak bimbóvédővel szopizott csak. Viszont cumisüvegből nem ittak és nem is cumiztak.
2020. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan fájt a szoptatás, én szó szerint felkiáltottam mindig, amikor elkezdte a szopizást a kisfiam. Mondtam ezt a csecsemős nővéreknek, ők adtak egy bimbóvédőt. Azóta, 7 hónapja ezzel szoptatok, egyetlen hátránya, hogy mindig vinned kell magaddal, mert a gyerek már csak ezzel tud szopizni, de amúgy nekünk soha semmilyen gondot nem okozott.
2020. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Picike volt, nem tudta rendesen bekapni, a kórházban már bimbóvédővel szoptattam. De aztán pár hét múlva leszoktattam róla, onnantól már flottul ment.
2020. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kórházban mondták a csecsemős nővérek,hogy próbáljam meg azzal,mert a babámnak nem sikerült szopnia, próbáltak a nővérek is segíteni,de hiába. Második babám gond nélkül szopizott bimbóvédő nélkül.
2020. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha anélkül szoptatnek, előfordulhat, hogy újra kisebesednek es fajdalmasak lesznek a mellbimbóim? Vagy mar be vannak edzve? Mert ettől félek, emiatt nem merem elhagyni.
2020. júl. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!