Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le a babamat...

Hogyan szoktassam le a babamat a bimbóvédőről?

Figyelt kérdés
Sajnos muszaj volt azzal szoptatnom, mert nagyon kisebesedtek a mellbimboim, most mar szeretnek anélkül is szoptatni, de mar csak ordít, eltol magától, nem fogadja el. Ha megpróbálok kitolni vele es először bv-vel rakap, aztan leveszem es be is kapja védő nélkül, akkor is 2 szivas után rájön, hogy nincs ott es kiköpi a mellem. Félek, hogy ha majd megyünk valahova, es ne adj isten itthon hagyom, nem tudom megetetni a babánat.
2020. aug. 1. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha mentek valahová viszed majd magaddal. A pelenkázótáska tartozéka lesz, nem fogod elfelejteni.
2020. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
nekem volt, hogy nem vittem magammal a bimbóvédőt, és enni akart, nem fogadta el a cicit, így hazamentünk, senkinek semmi baja nem lett. azóta egy bimbóvédő mindig a hátizsákomban van, a másik meg az ágyban, probléma megoldva :)
2020. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy sajnos.


Nekünk is kellett, mert csak azzal tudott valamiért, valószínűleg mert pici volt és nem tudta a nagy bimbom bekapni.

4,5 hónapos korában tudtam atszoktatni, mert akkor már sikerült neki, de nem ment egyik percről a másikra


Ugyhogy türelem játék :)

2020. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szoptatási kérdezz felelek csoportban már sokszor volt szó erről, nagyon tudom ajánlani más szoptatással kapcsolatos kérdések vagy problémák esetén is, szoptatási tanácsadók válaszolnak a kérdésekre. :)
2020. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szoptatási tanácsadó vagy szoptatási tanácsadás kérdezz felelek csoport a facebookon
2020. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!