Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meg lehet valahogy akadályozni...

Meg lehet valahogy akadályozni, hogy üres tejeszacsko legyen az ember melle a szoptatás befejezésével?

Figyelt kérdés

2021 ősze óta szoptatok, 2023 júliusban abbahagytsm, mikor terhes lettem. Most született meg a pici.

Van valami praktika arra, hogyha nem fog már szopizni ne érjen a koldokomig a mellem? Nem szeretnénk több gyereket, és borzasztó önbizalom pusztító szerintem ha egy nő nem elégedett a mellével.



ápr. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert genetika. Nekem össz 4+ évnyi szoptatástól se ereszkedett meg, pedig anyukámnak fél év szoptatás után is tejeszacskói lettek, úgyhogy arra készültem.
ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szoptatás után (1-2 évvel) esetleg egy mellplasztika segíthet.
ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 honapnyi szoptatas utan is tejeszacskok lettek, pedig nem is nagyok. Most szuletik a masodik babank, miutan vele befejeztuk a szoptatast (most tovabb szeretnek), megmuttetem.
ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Genetika.

A fiam 3 eves koraig szoptattam , feszesebb a mellem mint elotte.

Plasztiak ami segit,mas nem.

ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt 2.5 évig szoptattam és kb olyan a mellem mint előtte. Persze az évek latszanak rakta, amúgy is D kosárral kezdtem de nem lett lottyedt.

Most várom a másodikat, ha majd úgy látom, meg fogom műttetni, de ha szerencsém lesz és ilyen marad, akkor nem. Anyám melle is ures tejes zacskó lett, apai ágon a nőknek nem, bár mindegyik nő csak 1et szült.

ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!