Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek a hasfajas ellen?...

Mit tegyek a hasfajas ellen? Nem lesz baja a hasonalvas miatt? Lehet kevés a tejem vagy éppen tuletetem?

Figyelt kérdés

1 hónapos kislányom rettentően hasfajos. Espumisan csepp nem vált be.mondjuk attól viszont elég jol távoztak a szelek. Most infacolt használunk lassan a 2 hete. Ennek ellenére a böfi kaki s puki is nehezen megy. Sokat csuklik. A visszabukasem viszonylag kevés. Nem eszek semmi puffaszto dolgot.


Nappal van h 2-3 óránként eszik. Azonban ha hason van akkor kibirja a 4-6 órákat is. Érdekes meg h az esti 11es éves után azonnal visszaalszik s elalszik a hátán reggel 3ig.


2710 grammal és 49 cm-vel jöttünk ki a kórházból. Kedden 3510 gramm volt és 50.5 cm.



#szoptatás #Hasfajas ellen
2020. aug. 2. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Jutavit bifibaby csepp vált be nekünk, de nem azonnal hanem 3-4 nap múlva.
2020. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ha hason van akkor kibirja a 4-6 órákat is"

"az esti 11es éves után azonnal visszaalszik s elalszik a hátán reggel 3ig"

Tehát hason is, háton is elvan elég sokáig is, ha arról van szó.


"Espumisan csepp nem vált be.mondjuk attól viszont elég jol távoztak a szelek."

Pont attól enyhül a hasfájás, hogy távoznak a szelek.


Szerintem csak túlparázod. Ne azt várd tőle, hogy folyton 4-6 órán át ellegyen ugyanabban a pozícióban. Te se töltesz annyi időt ugyanabban a testhelyzetben. Vedd fel többször, mindig máshogy tedd le, akkor megy könnyebben a pukizás is, meg úgy egyáltalán az egész emésztés, ha mozgatva van.

2020. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem vàlt be. Mindent kipròbàltunk. Aztàn a 13. hèten elmùlt. Csak tùlèltünk. Hason alvàstòl nem lesz baja, csak figyeljètek.
2020. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!