Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes kislányom komfortszopi...

6 hetes kislányom komfortszopi/altatás közben folyton "lecsúszik" a mellemről. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval hiába teszem helyesen mellre egy idő után elengedi/kicsúsztatja, és a végén csak a bimbót szopizná. Ha kiveszem ekkor a szájából persze felébred, hiába adom vissza, kiesik az alvási ritmusból. Ezen tudok segíteni? Vagy hívjak szoptatási tanácsadót? Vagy izomtónus zavar lehet, és Dévényes torna kellene?

2017. nov. 2. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nincs a babának...miután bealszik rajta tök természetes,hogy nem fogja ugyan azzal az intenzitással szívni stb és "lecsúszik" róla.

Amúgy az ilyenekből szokott az következni egy idő után,hogy csak cicin hajlandó elaludni..mit csináljak,hogy leszoktassam erről???

2017. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a téma szakertoje de eppen hat hetes a fiam es ha mar lecsúszik akkor en kicsit bufiztetem es a vallamra-mellkasomra fektetem. Ott elalszik kb 5-10p alatt es beteszem az agyaba. Ha a cicin akarnam altatni tuti felborultam volna mar a fáradtságtól. 15-20p utan semmit nem szív csak játszadozik vele, kiprobaltuk, nyűgös lesz, fáradt es ez neki se jo szerintem.
2017. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem láttam eddig olyan embert, aki alvás közben tudott volna szopizni. Vagy az etetéssel van a gond és nem értem a kérdést?
2017. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!