Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kaptam valakitől egy kézi...

Kaptam valakitől egy kézi mellszívót, teljesen új. De gondolkoztam, hogy venni kéne elektromosat is, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Vagy jó a kézi is ugyanúgy? Van lényegi különbség?

2020. aug. 12. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyelőre ne vegyél. Nem biztos, hogy szükséged is lesz rá. Később is vehetsz, ha úgy latod, kell. Addig meg jó a kézi.
2020. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Ne vegyél! Egyelőre elég ez, ha kell SOS, akkor ez jó lesz ideiglenesen. Majd veszel egyet, ha valóban szükség lesz rá, felesleges előre több tízezret elkölteni rá.

Én se vettem, ugyanígy lebeszéltek róla. Végül nem is volt rá szükség, egy percig se hiányzott.

2020. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Még ne vegyél. Én se vettem volna csak a kórházba vinnem kell. Egy sima kézit rendeltem a Brendonból. Szerintem tökéletes. Lehet nem lesz rá szükség. Egyenlőre még előtejem sincs és hat hét van a szülésig...
2020. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
3-as megkérdezhetem, hogy mi az, hogy a kórházba vinni "kell"? Ilyet még nem hallottam... Ki teszi ezt kötelezővé?
2020. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem veszek elektromosat. Csak érdekelt, hogy jobb-e, stb. Az engem is érdekel, hogy tényleg kötelező vinni mellszívót a kórházba?
2020. aug. 12. 10:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es nem kötelező, de nagyon ajánlott vinni a kórházba. Kevés van nekik, nem biztos, hogy tudnak adni, ha belövel a tej. Nekem az elsőnél utolsó éjjel nagyon durván bedurrant. Fél éjszaka fejtem, mert állandóan feszült.
2020. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk rajta volt a kórházi listán a mellszivo. Kötelezővé nyilván nem tehetik. Ajánlják. Pl nekem azzal indult meg a tejem.
2020. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Áh, értem. Nem lehetett veled a babád? Nekem is durván bedurrant második éjjel, de szerencsére 24 órás rooming in volt, így tudtam szoptatni folyamatosan
2020. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kell elektromos, inkább bérelj. Profi kórházi mellszívókat lehet bérelni.


[link]


Eddig kétszer béreltem tőlük. Nagyon profik, mindenbe tudnak segíteni, és többet tudnak a szoptatásról, mint amennyit én két gyerekkel eddig tudásként magamra szedtem.

2020. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem kötelező de ajánlott. Az első babánál nem vittem. És kellett volna mert nem tudott szopni az első pár napban. A szobatársam adta oda az övét, hogy egyen a baba. Most ha nem lett volna kötelező akkor is vittem volna. A SOTE II - n fogok szülni ott rajta van a listán.
2020. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!