Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valóban mindenkinek szüksége...

Valóban mindenkinek szüksége van mellszívóra? Még szülés előtt be kell szerezni? Melyik a jobb a kézi vagy az elektromos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 12:33
 1/10 A kérdező kommentje:
1. babám várom, 37. héten vagyok.
2010. jún. 26. 12:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azt javaslom nézd ki azt amelyiket szeretnéd és ird fel a párodnak mert elképzelhető hogy kelleni fog. de meg lehet lenni nélküle és kérhetsz is másoktól kölcsön

kéziből a pumpás nem jó azt egyáltalán nem ajánlom a legjobb a mam és az avent

olyat vegyél amilyen cumisüveged lesz mert az kompatibilis vele szóval ettől is függ-het-

2010. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a jó, ha nem lesz rá szükséged, de ezt előre sosem lehet tudni.


A legjobb az Avent kézije, ennél még jobb az Avent elektromosa. Előzőnek igazat adok, olyat nézz, amilyen cumisüveget használsz, mert a cumisüveget ebben az esetben közvetlenül csatlakoztatni lehet a mellszívóhoz.


Ha kézit veszel, MINDENKÉPPEN billentyűpumpásat vegyél! A dugattyús borzasztóan nehezen kezelhető és fárasztó. (A Medelának van ilyen.)

2010. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

tehát ilyet Ne!

[link]


de ilyet igen :!

[link]

2010. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a kézi brutálisan fárasztó,és nem tudod közben normálisan maszírozni,márpedig a teljes kiürítéshez ki kell maszírozni üresre.

Arról nem is beszélve ha a baba nem szopizik rendesen (saját tapasztalat mindkét gyermekem 4,5kg volt vákumjuk iszonyat erős,gyorsan szopiztak,és aztán 2-3 perc alatt bealudtak rajta,hiába keltegettem )jött a fejés,és kapta jobb híján cumisüvegből,de még mindíg jobb mint a tápi.

És ha begyullad akkor is maszírozni kell rendesen és közben fejni.

Ezért én azt javasolnám ha már újonnan 10en ezret kiadsz egy kézi aventre,akkor inkább 5el fizess többet elektromosra megéri nagyon.

Én is újonnan vettem mert kisfiamnál tesz-veszen vettem használtat,de nem volt tökéletes a működése magyarán átvertek,és a pénz odalett,most 3 hetes kislányomnál újat vettem és ha nem kell eladom,még jön is vissza az árából,és tuti jó.

Utánanéztem és árban is az egyik legolcsóbb új márka de tökéletes:Bergon Obaby lehet Egészségpénztári kártyára is venni 18000Ft.Gyógyszertárban meg tudod nézni:-))

3 lehetőség van rajta ez 3 fokozat az egyikkel magadnak szabályozod,és szakítod meg a szívást a másikkal 3másodpercesek a szívások,és magától megszakítja,a harmadik ugyanez csak hosszabb a szívás,és megszakítja.

A lábaddal megtámasztod akkor közben jól áttudod maszírozni a mellet....

Nekem nagyon bevált...

De sok jót hallotam a Tigexről,Aventről,Madeláról is(az elektromosakra értem).

Sok sikert és jó babázást!

2010. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs szüksége mindenkinek mellszívóra, nekem nem volt, 3 gyermekem van.


Megveheted előre is, akkor már a kórházba is beviheted.


Elektromosra érdemes beruházni. Akár használtan.

2010. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik gyereknél sem volt, nagy 21 hónapig szopott, kicsi 15 hónapja szopik

Elején pár hétig fejtem kézzel, hogy legyen a fagyóban , ah valamiért kell

2010. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nagyon változó, hogy kinek kell, kinek nem. Nekem kellett, ill. most is használom az Aventos kézit, még 3 éve vettem a fiam születésénél, sokat használtam és most a kislányom születése után is kell és hibátlanul működik. Én nem tudnék meglenni nélküle, volt már 2 mellgyulladásom, minden szopi után fejek.

Ha meglesz a babád meglátod szükséged van-e rá, nézd ki milyet zeretnél és akkor is meg lehet venni!

2010. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére sikerült kölcsönkérnem egy Aventos elektromosat, így legalább nem kell költenem rá. :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. jún. 28. 11:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt.Már 15 hónapja szoptatok. Nem szükséges.De a drágábbik Medela-ról csak jókat hallottam.
2010. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!