Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után nem büfizik a...

Szoptatás után nem büfizik a a fiam. Más is jár így? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már próbáltam minden pózban de egyszerűen nem jön a büfi. 5 napos a babám és félek hogy emiatt valami baj lehet. Nagyon elvét e már volt egy kicsi, de az etetés ék legnagyobb részén nem sikerűl.

Ki járt már így? Mit csinált aki így járt?



2020. aug. 26. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem büfizett.
2020. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zavarja egyáltalán bármi bennragadt levegő? Lehet, hogy nincs is semmi, aminek ki kellene jönnie, azért nem megy.
2020. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a büfi témát valaki anno nagyon felfújta. A fiamat sosem büfiztettem,mert cicin aludt el. Néha néha kijött egy kicsi, de elfordult pedig háton alvós gyerek.Talán pár napos koráig csináltam én is mert azt mondták kell. De volt,hogy 1 órát sétálgattam vele,simiztem,paskolgattam a hátát és semmi. Egyszerűen nem maradt levegő bent aminek ki kellett jönnie. Persze vannak hasfájós babák,de nekik is kijön, csak puki formában.
2020. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, nálunk is ez volt. 2 hónapos koráig egyáltalán nem tudott büfizni, sosem bukott, minden szopi után hasfájás, majd utána fél-egy óra múlva pukik jöttek. Etetések után mindig fél órákat felváltva a vállára és hason a térdemre fektettem, és egyszer csak apránként megtanulta hogy kell. 4 hónapos korára egy perc alatt olyanokat büfizett, hogy csak na, onnantól kezdve nem is büfiztettem, megoldja egyedül játék közben. Kitartás, meg fogja tanulni, baja nem lesz.
2020. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az anyatejes szinte sosem, a "vegyes táplálású" nagyon ritkán büfögött - az utóbbi azóta (7 éves) bőőven bepótolta, egy felnőtt férfi elbújhat mögötte 😅
2020. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök hogy nem csak én járok így. Pedig körülöttem még a kórházban is mondták hogy jaj a büfi az nagyon fontos még hogy az kell. Szerencsétlennek éreztem magam hogy nem tudom meg büfiztetni a kicsimet. Néha fáj a pocija, de van amikor egyből van amikor egy óra is kell hogy pukizzon meg kakil jön olyankor, de azután nagyon jól érzi magát.

Köszönöm szépen a nyugtató válaszokat😊

2020. aug. 26. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa? Zavarja? A modern nézet szerint a büfiztetés nem kötelező része a szoptatásnak. Ha jó a mellre helyezés akkor lehet, hogy levegőt sem myel vagy csak picit. Így nincs is mit kiadjon.
2020. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se tudom mindig büfiztetni. Van, amikor csak egy sóhajtásnyi jön ki, van, amikor rögtön egy nagy büfi, vagy 1-2 perc után egy kicsi. Ha nagyon mohó, néha szopi közben elengedi a cicit, böfizik egy nagyot, majd folytatja.

Nekem is hasfájós a babám, mindenki mondja, hogy büfiztessem sokat, de ha nem jön neki semmi... 🤷‍♀️

2020. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!