Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babóm 3hetes. Ma megevett már...

Babóm 3hetes. Ma megevett már 100ml, majd a fele visszajött, aztán fürdettük, evolt, és megint enni kért. Ez normális? Vagy ez az időszak tényleg a szoptatásról szól? Sokszor még a vécére sincs idő elmenni!

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen. Idővel javulni fog a helyzet. Arra azomban ügyelj hogy közvetlenül fürdés előtt ne adj neki mert teli hassal nem jó fürödni. Még felnőtteknek sem. Majd ki fog alakulni egy nap irutin. De az első 1-3 hónap erről szól.
2010. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt! 6-7hátig mást sem tettem, csak szoptattam. Enni is szopizás közben ettem, a férjem hozta be a kaját, miután hazajött a dolgozóból, mert örültem, ha ki tudok szaladni mosdóba. Aztán a gyerkőc szépen elkezdett ritkábban szopizni. Türelem, szépen ki fog alakulni! Most ennek van itt az ideje. Olyan jó volt egész nap együtt lenni, persze fárasztó, és néha idegölő is :)
2010. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nekem is sokat bukik a lányom még most is!Kicsi reflux-szal küzdünk, azaz nem zár rendesen a gyomorszája. Ha sokat és sokszor bukik,érdemes dokinak szólni!!
2010. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!