Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen normális ha visszat...

30 hetesen normális ha visszatér a hányós időszak?

Figyelt kérdés
A 12.hét óta nem volt hányingerem.Most 2 napja van.Ma csak egy kis szendvicset ettem,mert nem kell semmi kaja,nem is vagyok éhes.Normális dolog ez?Biztosan nem rontottam el a gyomrom.
2008. ápr. 23. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nagyon magasan van a méh a 36. héten lesz a legmagasabban. Valószínű, hogy emiatt van a hányinger,mert ilyenkor már nagyon fel van nyomva a gyomor.Préselődnek a szervek.
2008. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Vannak olyanok akik végig rókázzák a 9 hónapot, Én ide tartozom. a reggeli rókázás már ugy hozzámtartozik, mint a fogmosás. Az ellső 4 hónapot végig rókáztam, utána már csak a reggeli mindennapos maradt, majd kb 24. héttől ismét visszatért, hogy hetente 1-2 napot végig rókázok.

A dokim azt mondta, hogy előfordulhat. Ha nem fogysz szerintem nem lesz gond.

31 hetes kismama

2008. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én megfigyeltem, hogy akkor vagyok nagyon rosszul, amikor front jön. Ki tartást.
2008. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok. én is akkor hányok, ha front jön.
2008. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Idáig nem reagáltam így a frontra!:)Most viszont elég rágondolni valami kajára,vagy italra és már megyek is a fürdőbe.Nemrég benéztem a hűtőbe,ott volt egy tál eper.Eszembejutott,hogy eperturmixot csinálok az biztos jól fog esni ha már a kaja nem kell.Mire elővettem a turmixgépet már rosszúl voltam és mentem is.Persze visszaraktam,utánna már nem kellett.Remélem elmúlik.Szóval szerintetek ez normális?Ne aggódjak?
2008. ápr. 23. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 30 hetes vagyok, és néha ha belefekszik a gyomromba, én is küzdök, hogy hányjak vagy ne...

Igaz nem hánytam egyszer se, mert veszem a nagy levegőket, de nem sok kell hozzá :)

Kitartás!

2008. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31 hets kismama vagyok és nekem is visszatért a hányós korszak a reggeli mindennaposon túl. Megfigyeltem, hogy akkor vagyok rosszul amikor front jönn, így tegnap is róka volt. Előtte sosem voltam frontérzékeny. Nem véletlen mondják, hogy ez egy másállapot:)
2008. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!