Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám az ébrentöltött...

5 hetes babám az ébrentöltött idő nagy részében sír. Egy ideig jó neki, ha kézben van, aztán semmi sem jó neki, sem a ringatás, sem az éneklés, sem semmi. Ez normális? Minden nap legalább egy ilyen időszak van két szopi között.

Figyelt kérdés
Velem van a baj, én csinálok valamit rosszul, vagy ez normális? Max. cicin lenne el, de nem tölthet 2-3 órát a icn lógva... A szívem szakad meg érte.
2009. jún. 21. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez ismerős! Sztem semmit sem csinálsz rosszul, valszeg fáj a pocója, nem? Masszírozd a hasát az óramutató járásával megegyező irányba, és függőlegesen ringasd, ha lehet. Nem tudom, hogy ennyi idősen lehet-e adni gyógyszert rá. Ha iszol vmilyen tejserkentő teát, attól is fájhat a hasa! Meg az édeskömény teától is!
2009. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom még ebben a korban csak evett-aludt. Ha mégis fent volt és sírt, akkor cicizett és elaludt.Ha elalszik a cicin, csempészd ki a cicit a szájából, úgy,hogy a kisujjad bedugod egy oiópicit a szájába,ezzel megszűnik a vákum és le bírod rakni.2-3 óra az még a 4 hónaposomnak is sok ébrenlét, szerintem azért sír mert fáradt.
2009. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi egyéb baja nincs ( nem éhes,nem szomjas,nincs melege stb.) akkor normális,ha 5-10 pecig sír.Tudom,hogy nem kellemes hallgatni,de ha felveszed,ringatod,szórakoztatod,akkor nem tud pihenni, és mindig sírni fog,ha leteszed a kezedből.Hagyd sírni,néhány nap múlva abbafogja hagyni.
2009. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 11.36.-nak nincs igaza abban,hogy az édesköményteától fájhat a hasa,Ez a tea éppen a hasfájás ellenvaló,minden babateának alkotórésze.
2009. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ekkora volt kb, amikor végképp megzavarodtam, hogy akkor most mitől sir (nem volt folyton cicizős fajta amúgy). Úgyhogy bár előtte nem akartam, én vettem egy cumit, és azt használtam a probléma "detektálására" :) Ha buzgón szopizza, nem köpi ki, akkor álmos volt és be is aludt, ha kiköpte és rázenditett, éhes volt, ha szopizta, de közben rugdosott a lábával fájdalmasan nyöszörögve, a hasa volt. Utána persze már megtanultam a jeleket cumi nélkül is, meg a napirend is segitett.

Sok sikert!!

Egy 2.5 hós baba anyukája

2009. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fejlődési ugrásnál vagytok, normális, ha akár félóránként enni akar, ha cicire téve elhallgat, az volt a baja.

Amúgy igenis gyakran fáj a baba pocija az édeskömény teától, hiába hasfájás elleni, gyakran épp rosszabbat tesz, különösen anyatejes babánál.

2009. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!