Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek maradt szoptatás után...

Kinek maradt szoptatás után is csúnya/repedezett a bimbója?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé megviseltek a bellbimboim, pedig mar 3. hónapja szoptatok. Lehet csak akkor jönnek helyre, ha abbahagytam a szoptatast? A doki azt mondja kenegessem, de semmi értelme.... Szetrepedtek, ugy maradtak és azóta sincs változás.
2020. szept. 1. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz szétrepedésen?


Nekem is változtak picit, de semmi repedés nincs..

Egyszer volt, az nagyon fájt..



26 hónapja szoptatok

2020. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira szétrepedezett, hogy hosszában, meresztben hasadekok vannak rajta, kb mint egy racs ugy nez ki az egyik. A masik közepén szetnyilt szószerint, azota mar szebb, de meg mindig katasztrófa. Fajdalom mar nincs.
2020. szept. 1. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor jobb lesz..



Amúgy ha nem szoptatsz teljesen elmúlik



Amikor a nagylány 1-2 alkalommal szopott csak, akkor olyan lett a bimból, mont szoptatás előtt

2020. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bimbóm, mint
2020. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Összesen a gyerekemimet 4 évig szoptattam.Nincs semmi repedés a mellemen. Pedig anno a lánykám véresre harapta mindkettőt.
2020. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez teljesen normális, hogy meg 3 honap utan is igy néz ki? :/ köszönöm mindenkinek.
2020. szept. 2. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!