Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki eteti a babáját cumisüvegbő...

Ki eteti a babáját cumisüvegből cici helyett?

Figyelt kérdés

Nekem van bőven tejem, csak annyira kezdte kifelé a mellbimbómat a szoptatás hogy muszáj vagyok bimbóvédőt használni. Azzal meg az a bajom hogy úgy nem sokat eszik a babóca. Így mostlefejem és cumisüvegből adom oda neki a tejcsit.

Ki csinálja még így?



2020. aug. 28. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A kórházban sok anyuka így csinálta. Semmi gond nem volt
2020. aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én 10 napos kora óta így etetem. Neki sűríteni kell a tejet,szóval nem tud cicizni. Lassan 7 hónapos. Nagyon megterhelő,de örülök,hogy tudok tejet adni neki,így nem panaszkodom :)
2020. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Babóca meg tejcsi...
2020. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első perctől kezdve cumisüvegből kapja a lefejt tejet, mert nem volt hajlandó ciciből enni.Igazából egyáltalán nem bánjuk ,mert így pontosan nyomon tudjuk követni mennyit eszik , illetve a családból bárki megtudja etetni , ami nekem hatalmas előny ,mert én dolgozok is.

Szerencsére van tejem bőven , szóval nyugodt vagyok ,hogy a babám így is a legjobbat kapja.

2020. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tejcsi szopcsi kakcsi meg bufiztunk, bilizunk ajaj ezek az idota szavak az emberrel meg a gondolatat is megutaltatjak a szaporodasnak. Pedig ugye nem lesz kinek szopizni ha nem hozunk vilagra egy edi bedi kis pocaklakot hrrrrrrrrr
2021. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!