Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rá kellene szoktatnom a 10...

Rá kellene szoktatnom a 10 honapos babám a tápszerre ha mar nincs szinte semennyi tejem? Mar csak reggel meg este szopizik

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi idősen elég neki reggel és este a tej. A szilárd ételre kellene inkább szoktatni :)
2020. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Inkább a normális kajára kéne már rászoktatni. Egyen rendes ételt, mert ha ennyi idősen még mindig csak szopizik, később majd nem akar elfogadni semmi normális kaját.
2020. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
34%
És közte éhezik?
2020. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért vagyunk lepontozva? Az lenne a normális, hogy egy 10 hónapos egész nap anyatejet egyen?
2020. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

De nem írta a kérdező h csak tejet kap!!! Valószínűleg már rendeset eszik de este reggel még tejet (is)

Ha engem kérdezel szerintem egyéves koráig adj neki tápszert, utána kaphat tejet, vagy ma vannak ilyen tejitalok (lényegében nagyobb babának való tápszer).

Én így csinaltam, de figyelj a gyerek jelzéseire.

2020. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennyire félreérthető voltam? Hol írtam azt h csak tejet estik? Úgy írtam h MAR CSAK reggel meg este szopizik...szoval egyértelműen a tobbi rendes kaja...csak tudtommal 1 éves korig kell a minimum 500ml tej alapú táplálék...de mar nincs annyi tejem...ezért volt az a kérdés h ilyen esetben muszaj e neki a tapszer
2020. szept. 7. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A tejalapu taplalekba a tejtermékek is beletartoznak! Tehát ha megeszik joghurtot, túrót, sajtot, akkor az is beleszámít.

Nekem 10 hosan 150 ml tápszert evett reggel és este, napközben mindig evett valami tejterméket.

2020. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Derjaderja ***** válasza:

Én adnék neki, mert tejtermékekből nem tudsz meg annyit bevinni.

Hozzáteszem 9 hónaposan nekem is csak reggel és éjjel szopizott, viszont volt tejem bőven.

Nekem nem volt tápszeres, kb 15 hónapos korára figyott el a tejem, és akkot még pótolno kellett junior itallal estére. Persze neki már tehéntejjel is lehetett volna, de plusz 2dl tehéntejet nem akartam adni.

9 hónaposnál viszont sem a junior ital sem a tehéntej nem opcio.

2020. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!