Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Benneteket nem idegesít ha a...

Benneteket nem idegesít ha a szoptatáskor nincsenek nyugodt körülmények?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak én vagyok ilyen ideg beteg, de engem nagyon tud zavarni, ha szopi közben beszélgetni akar velem a párom, vagy pl. szól ezerrel a TV. Ez normális?
2008. nov. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Biztos az elsö babßad, a másodiknál már az sem fog érdekelni ha egy ismerös lesz bent a szobában.
2008. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:o) Igen első baba. Folyton azt figyelem hogy nyel e és nem e alszik be, mert azt sokszor megteszi, kicsit lusti.
2008. nov. 28. 11:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a babákat ez nem zavarja? Mármint a beszélgetés, meg a ricsaj.
2008. nov. 28. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig pici addig nem. Amikor majd már elkezdi érdekelni a világ jobban akkor bizony zavarja. Legalábbis az enyémet igen. Akármilyen éhes, ha nincs csend és nyugi, akkor 5mp-énkt ráharap a cicire és elengedi, nézelődik, mosolyog, rugdalózik, majd megint vissza a cicire. Ezért inkább elvonulok valami csöndes helyre.
2008. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi mindig csak ketten vagyunk a szobába szopizáskor, napközben semmi nem szól, se tévé, se hifi, este pedig csak a kislámpa világit. Amikor bealszik, bárki bejöhet, de addig amig nem lakik jól csak rám koncentráljon, mivel 8 foga van és már volt olyan, hogy majdnema fogai közt maradt a bimbóm, mert épp akkor nyomta a csengőt valaki, amikor szopiztunk.

8 hónapos picilány anyuja

2008. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy idegbeteg, normálisan gondolkodsz. Kapcsoljátok ki a tévét, vagy vonulj el a babával, a szoptatás nyugodt és zavartalan legyeen a babának, de a mamának is :)
2008. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még a második babámmal is igényeltem a csendet. Szükségem volt a meghittségre, nyugalomra, összebújásra. Arra, hogy csak és kizárólag Rá figyeljek és ezt érezze is.

A férjem ezt normálisnak tekintette, Ő is így gondolja, ilyenkor ha otthon volt, foglalkozott a nagyobbikkal. Mikor dolgozott, a lányom addig rajzolgatott, gyurmázott, csendben volt.

2008. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!